| micheilla a întrebat:

Un baiat ii da cu palma prietenei mele mereu la fund si nu o lasa in pace. Ea i-a dat cu picioaru in tibie din greseala (i-a dat cam tare) si el a plecat cam suparat, iar a doua zi la scoala ea isi cerea scuze si el se facea ca nu o baga in seama, dar zambea si ea tot isi cerea scuze, iar el a zambit si a plecat. Dupa a venit si i-a dat cu palma la fund si ea face "acum nu mai esti suparat pe mine?!". El a inceput sa rada si nu i-a raspuns(dar sau impacat). Odata cand la privit fix in ochi el s-a uitat putin si s-a uitat in alta parte. Acum cateva zile el i-a spus vino sa te iau in brate, iar ea la refuzat si i-a spus ca nu ca ii da cu palma la fund si el a spus nu promit. CE inseamna asta oare o place? Multumesc dau fundita.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Se plac unul pe altul,posibil sa n-o fi inteles nici unul din ei totusi!
Acum se joaca,se tatoneaza reciproc,isi cauta punctele comune si slabiciunile,o mica povestioara sta sa inceapa.
In functie de ce va descoperi fiecare,povestioara se poate transforma fie intr-una de dragoste,fie intr-o prietenie minunata!
Ei doi si timpul vor hotari!
Esti o prietena buna, ai facut ale tale si framantarile ei, fii mereu asa si prietenii te vor iubi mereu!
Bravo!

| ascovit a răspuns:

Ea il place? \De ce nu il intreaba? dar e ce fel de baiat e, daca e unu' de ala iubaret, nimic nu e sigurhee hee

| IsabelaIssa a răspuns:

Tu dai cam multe detalii despre "prietena" ta. Nu cumva esti chiar tu cea in cauza? big grin oricum, da se plac reciproc.happy

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Tu ai face asa ceva cu un baiat de care nu-ti place? E clar ca personajul feminin in povestea ta indiferent cine ar fi el este atras de cel masculin si invers.Numai bine.

| 愛日本 a răspuns:

Normall laughing

| micheilla explică:

Babyisabela Prietena aia e cea mai buna prietena a mea.Si la toate fazele astea eram de fata.Si fiind cea mai buna pr a mea e si normal sa-mi spuna mie ca o sora!

| xIdiotlollipopX a răspuns:

E clar ca o place!
Dar cred ca si ea e atrasa de el!
Dar sunt prea timizi sau nu isi dau seama de sentimentele lor ca sa isi spuna :-)