| BlueLine a întrebat:

Deci mereu ma intreb de ce fetele sunt uneori foarte dure cu baietii si aici nu ma refer neaparat la baietii aia care sau duri si mari cu sentimentele tongue aici ma refer ca daca baiatul greseste totusi greseala mai mica sau mai mare dintr`o prostie de ce ele trebuie sa aiba niste masuri foarte dure sau sa devina indiferente? Si se supara foarte usor dar ele nu prea se gandesc ca si ele au gresit uneori tongue astept raspunsuri dau si fundita >big grin

Răspuns Câştigător
| ionut7782 a răspuns:

Trebuie sa stii un lucru.cu femeia trebuie sa te porti ca si cu un ou.au nevoie de o foarte mare atentie. daca nu le dai ce au nevoie le ranesti si atunci ele sunt razbunatoare.asa ca incearca sa nu mai gresesti nici cea mai mica greseala.nu uita ca si o greseala cat de mica le face sa sufere.sunt sensibile.incearca sa fii baiatul exemplu.succes

3 răspunsuri:
| Elena_8633 a răspuns:

Pentru ca sunt fete.
Noi suntem ma sentimentale si in momentul in care ne suparam pe `1` baiat (majoritatea) sunt in stare sa faca orce. de ex :
Eu eram la ora de sport si vine 1 si ma loveste
Am stat putin (m-a durut)
Si m-am dus la el. era sa-l spanzur
norocu lui ca a venit doamna
Uh, am shutat la poarta; x
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino si ajuta comunitatea Romanilor sa se faca respectati.Ungurii si alţii ne vor răul.Haideti impreuna pentru Romania!
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul

| elelov a răspuns:

Da,ionut are dreptate.sunt fata si sunt genul care se supara din orice.pentru ca pun prea mult suflet intr-o relatie