| ElenaGhilbert a întrebat:

Este adevarat ca baietii prefera fetele indiferente?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| DudeYouGotMe a răspuns:

Eu nu cred ca prefera neaparat fete indiferente, e bine pentru o fata sa stie sa isi impuna limitele si sa nu fie tot dupa curul baiatului dar nici prea indiferente, sa nu risti sa il pierzi. happy

| Alexandra_Florea_1996 a răspuns:

Depinde. Baietii prefera in general fetele care se lasa mai greu, dar nu indiferente. Pentru ei e mai palpitant sa stie ca nu are o tipa din prima, ca nu i se ofera pe tava.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Alexandra_Florea_1996):

Nu am inteles logica din teoria ta laughing. Orice barbat prefera sa faca sex fara nicio bataie de cap daca se poate.Cu cat cade mai usor femeia cu atat mai bine.Te asigur ca orice barbat normal ar proceda astfel.Barbatii prefera fetele care sunt bune la pat, stiu meserie dar nu refuza nici pe cele virgine, mai prostute si fara experienta.

| irinatf a răspuns:

Nu. Este bine sa ii dai de inteles ca il placi, dar nici sa exagerezi. Si, poate ca baietii folosesc tipele care se lasa usor, dar nu o sa aiba o relatie stabila cu ele. Deci e mai bine sa te lasi cucerita, aratandu.i totusi semne ca il placi. Sper ca te.am ajutat happy