| UnCopilMicuts a întrebat:

Stiti povestea mea. Am o relatie de 3 ani cu un baiat care e din alt oras. Ne vedem odata pe saptamana. El e mai mare cu 8 ani ca mine. Noi facem dragoste odata la o luna cred poate si mai mult in unele cazuri deoarece nu suntem unul langa altul. eu sunt inca la scoala si nu am posibilitatea a ma mut cu el de acum. Acum un an am gasit in tel lui in istoric filme porno. M-am certat cu el foarte tare si am incercat sa il intreb ce e cu alea. Prima data mi-a spus ca ii era dor sa faca dragoste cu mine. Si dupa mi-a zis ca era curios. I-a aparut o pagina din greseala cand a cautat muzica pe net si a fost curios sa se uite. Dar problema e ca nu s-a uitat doar la un film. Sa uitat timp de 4 zile la 10 filme. Cum mi-a confirmat el. De atunci mi-a zis ca nu se mai uita niciodata. L-am intrebat daca e ceva in neregula, daca i-au placut acele femei sau ce faceau si mi-a zis ca nu, s-a uitat de curiozitate. Dar de curiozitate sa te uiti de mai multe ori? De atunci nu am putut sa-l iert. Mereu m-am gandit la asta si ma descurajez singura. Imi pun intrebari. oare s-a plictisit de mine? oare vrea mai mult? oare ii plac acele femei? Nici nu stiu ce sa cred. El mereu refuza subiectul asta si se supara cand vorbesc despre asta. Imi spune mereu ca a gresit si ca nu se va mai uita. Dar imi e teama. Poate din curiozitate ajunge sa se culce si cu alta. Baietii care aveti iubite si v-ati uitat la asa ceva, imi puteti spune dc o faceti? sau fetele care ati trecut prin asta ajutati-ma cu niste sfaturi. Nu vreau sa renunt la el pentru prostia asta, dar nu mai am deloc incredere in el de atunci. Astept raspunsuri! Multumesc! Fara misto-uri!

Răspuns Câştigător
| Anonimcikkk a răspuns:

Hahaha.da-mi voie sa-ti explic. zici ca o faceti o data pe luna sau mai rar. unui baiat o data pe luna e foarte putin creda.trebuie cumva sa se "descarce". filmele porno doar aduc excitatia mai rapida si noi o folosim doar pentru a imita atmosfera de sex dac cind masturbam tot o facem cu gindul la ceea ce iubim.adica nu ne inchipuim ca facem sex cu elea din porno ci cu voi. asta e realitatea si nu inteleg dc te superi.la mine cazul e foarte asemanoar cu al vostru numai ca poate si mai rar o fac cu iubita. Insa cind ami doi nu mai putem astepta si nu avem rabdare mesajele exitante si poze cu corpurile noastre mai golute ne inlocuesc filmele porno.adica vorbim prin sms si prin niste cuvint dci o excit sau ma roaga sa ii fac poze cu corpul meu si pina excitarea e la un nivel mai puternic si se incepe...da poate veti socoti asta ca o nebunie dar asta e la noi.si mai repet ca degeama te suleri pe el. daca aveai corp masculin si sa stii cate cere el, erai sal intelegi mai bine

| UnCopilMicuts explică (pentru Anonimcikkk):

Multumesc de raspuns! m-a ajutat mult mesajul tau! am prins din nou incredere. L-am intrebat daca a simtit ceva cand s-a uitat la acele filme si mi-a zis ca nu. Nu au fost interesante. s-a uitat de curiozitate. mi-a zis ca nici macar nu s-a incins la femeile acelea chiar mi-a si jurat sa-l cred sau nu? eu nu as prea crede. mi-a zis ca nu ii plac. saa uitat doar atat

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Gandeste-te ca la varsta lui ca barbat niveulul de hormoni e de 20 de ori mai mare ca in creierul tau adica nevoia e mult mai mare aia sexuala ma refer,iar filmele porno sunt doar descarcarea tensiuni acumulate sexuale,nu e vorba ca ele sunt mai bune sau nu e vorba de tensiunea care se acumuleaza cum tu esti departe ce sa faca si el,tot e bine ca nu te inseala real asa nu te inseala ca nu are cum,faza cu increderea daca din asta fetele isi pierd increderea in iubit ce sa spun,atunci si cand vede o fata pe strada gata, increderea o pierzi cand te minte,inseala,tradeaza,jigneste,dezamageste cineva nu cand omul e sincer cu tine si recunoaste asta,daca chiar vrei un barbat fara nevoie sexuala cauta un homosexual, asexual si nu o sa ai probleme cu el, suntem barbati avem nevoi sexuale in mare parte de asta si stam cu o fata din motive sexuale, un barbat care nu este atras sexual de o femeie nu are de ce sa comunice cu ea, vorbim de comunicare pana la o relatie e cale lunga ma intelegi? fara sex am fi toti singuri pentru ca fara interes nu facem nimic

| sofisis a răspuns:

Tu esti pe bune?
Cati 13 ani ai?
Cum naiba sa te superi pe iubitul tau ca se uita la filme porno?
Deci, pentru un barbat o data pe luna este foarte putin!
Sa te rogi sa fie tot ce face. ADICA pentru tine e cel mai bun scenariu, sa se uite la filme porno si sa ..nu iti mai simta dorul. Pentru ca daca nici asa nu se elibereaza...o sa te insele SIGUR!

Eu sunt fata si ma uit la filme porno. Si al meu se uita. Uneori ne uitam impreuna, alteori separat. E ceva perfect normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un fel de Itig si Strul in varianta contemporana. Asta se da cu fundul de pamant ca nenorocitul ala se uita la filme porno, in pofida faptului ca primeste suficient sex (odata pe luna, uneori mai rar) si se intreaba daca nu cumva s-a saturat de ea (ca doar dupa atata sex cine nu s-ar satura!?) si ala se uita la filme porno doar de curiozitate... timp de patru zile... la zece filme.

Normal ca ii plac acele femei, ar fi ceva foarte in neregula cu el daca nu i-ar placea. Cu siguranta se va culca si cu alta daca va avea ocazia. O facem pentru ca suntem oameni si cine te-a invatat pe tine despre ce sunt oamenii si cum functioneaza acestia se pare ca a omis foarte multe lucruri. Pe majoritatea, ca sa fiu mai exact. Tu nu ai pentru ce sa-l ierti ca nu a gresit cu nimic iar el nu a facut-o de curiozitate. Si daca te va insela, din nou, nu o va face de curiozitate. O va face ori pentru ca e bou, ori pentru ca meriti, ori pentru ca face sex mai rar decat un bunic.

Macar sunteti amuzanti, poate gasiti de lucru in locul lui Palade si Tociu pe undeva.

| Anonimcikkk a răspuns:

Micuto crede-ma in viziunea unui baiat acele din filmele porno sunt mai josnice decit curvele si e si clar ca na sa-i placa nimanui asa curve.e si clar ca el nu iti va zice ca se uita la filme porno pentru a se masturba.pur si simplu nu-l intimida referitor la aceasta tema.incearca sa-l intelegi si va fi totul bine.sau daca doresti culca-te mai des cu el.vei aduce si tie placere si lui. succes