| 21ndstilllachild a întrebat:

Deci,mi e cam rusine sa intreb,dar o fac din curiozitate, exista vreun site pentru intalniri d alea xxx?!

4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Pe site-urile porno exista si videochat. Plateste si ai parte de ce vrei tu.

| 21ndstilllachild explică (pentru Elvina):

Pfiiiu ce mai raspuns

| Elvina a răspuns (pentru 21ndstilllachild):

Ti-am dat un raspuns in functie de intrebare. Baieti, cauta-ti o fata in realitate daca vrei sex, nu pe net!

| Gabryel123 a răspuns:

Ia ma de aici http://www.ecupidon.ro/ nai de ce sa iti fie rusine ca ai noroc ca nu te cunoastem :)), acum arunca funda :D