| Adryana_6119 a întrebat:

Deci... mie imi place de 2 baieti si amandoi se uita mereu la mine cand ma vede si sunt frumosi si nu stiu ce sa fac PLS ajutati-ma pe cine sa aleg!

Răspuns Câştigător
| anamaria_6094 a răspuns:

Am fost acum 3 saptamani in aceeasi situatie, cred ca erau trei dar nu mai conteaza, daca cineva iti propune nu mai astepta pentru ca iti va parea rau, dar daca amandoi iti propun trebuie sa vezi cine face mai multe eforturi ca sa fie cu tine. iar daca nici unul nu te intreaba, ar fi cazul sa-i uiti...esti prea draguta pentru ei...

11 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Just listen to your heart.
vezi la care ti mai mult, care e mai dragut cu tine, chestii contra si pro.happy

| a răspuns:

Copilăăăăăăăă, du-te și joacă-te, că o să ai timp și de băieți.

| Maddu a răspuns:

Grav daca iti place de amandoi.deobicei e greu sa alegi unu din 2, dar totusi nu poti sa te joci cu amandoi. te combini cu unul apoi poate inima iti cere altcevabig grinEu zic sa vezi care dintre ei te place mai tare si e dispus sa faca orice pentru tine si apoi asculta-ti inima ea iti va spune ce sa facibig grint pupbig grin

| CokoStar a răspuns:

Petrece o perioada de timp cu fiecare, ca s-ai cunosti mai bine apoi alegi pe acela care nu are defecte atat de deranjante.

| BonnyBon a răspuns:

Eu cred, ca parintii tai nu iti dau bataie mai des!:]]

| FaraNume_7993 a răspuns:

Daca uh esti in poza, nu pot sa-ti sp decat ca esti prea mica pentru prietenhappy
pa-pa

| Spynky a răspuns:

Cea mai logica solutie alabala portocalalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne.mai intai cati ani ai? In al doilea rand, ca sa nu spui ca sunt "nesimtita", te ajut. Intra in vorba cu amandoi si alege-l pe cel cu care ai ce discuta. Daca spui ca amandoi sunt draguti, bazeaza-te si pe inima lor. Sper ca te ajuta intr-un fel...

| becky2000 a răspuns:

Alege a doua persoana pentru ca daca ai fi iubito pe prima nu ar fi existat a doua

| katherine_9164 a răspuns:

rolling on the floor. adriana intrebari din astea pui tu?rolling on the floornu stiam ca ti place de 2 baieti. dar uite ca am aflat acumlaughing

| SiMoNa_1442 a răspuns:

Esri mult prea mica pentru prieteni