| Misssy a întrebat:

Ce sa fac daca imi place de doi baieti pe care ii cheama la fel si sunt frumosi amandoi? Pe care sa aleg?

4 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Nu conteaza doar frumusetea, ci si caracterul...trebuie sa-l alegi pe cel cu care te simti cel mai bine, care te alinta, are grija de tine...

Succes!

| Petronela a răspuns:

Pe cel pe care il iubesti

| Lysm a răspuns:

Si eu am avut candva aceeasi problema si poate nu o sa te incurajeze ca o sa iti spun:nu am ramas cu niciunul.de ce? pentru ca a aparut altullaughing.deci.presupun ca unul are ce nu are celalalt pentru ca identici nu pot fi, iar faptul ca ii cheama la fel nu tb sa conteze deloc.Indiferent ca iti place de amandoi, unul tb sa aiba macar cu 0. 001% ceva in plus fata de cel, dar tu tb sa t uiti si la comportament si la felul lor de a fi in general si vei vedea ca unul iti va placea mai mult.eu asa considerbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stim si nici nu ne intereseazawinking