| xTreabaMeeax a întrebat:

Daca imi place de doi baieti (nume secret ) pe care sa il aleg? Amandoi sunt la fel de frumosi, destepti, si sunt din aceea clasa...

10 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Dai cu banul!

| Pitic a răspuns:

Nu il alege pe primul pe care l.ai cunoascut, pentru ca daca ti, ar fi placut de el nu te mai gandeai la al doilea.
pupici

| maryus92 a răspuns:

Alegel pe care te place si crezi ca poate avea sentimente sincere si profunde pentru tine.

| ywar a răspuns:

Eu as alege manualul de romana, istorie, matematica, fizica. Lasa baietii ca ai timp!

| Radu284 a răspuns:

Foarte simplu. Dai cu banul. In momentul cand banul este in aer, o sa vrei sa cada intr-un anume fel. Pe ala alege-l, indiferent de cum cade banul.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Il alegi pe nume secret.

| dorin1990 a răspuns:

Incearca sa discuti mai in detaliu cu ambii pe urma iti dai seama de caracterul lor, unul sigur te va face sa simti ca exista chimie intre voi

| stefania94 a răspuns:

Alege-l pe cel cu care te simti tu bine si de care esti atrasa mai mult.

| justU a răspuns:

Si amandoi au 11 sau 12 ani, nu?

| stefano200 a răspuns:

Pe amandoi insa cine alearga dupa doi iepuri nu prinde niciunul