| Acadeeeaa a întrebat:

Deci, ne-am cunoscut in Iunie, m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, i-am zis ca din toamna pentru ca toata vacanta nu o sa ne vedem. Asa in toamna ne vedem zilnic la liceu. Si-a facut o alta prietena. Am aflat, am vorbit cu el. Era foarte rece. Dar s-au despartit. Tot ma lua la mistouri. Iar eu am ales sa fiu indiferenta si rece cu el, astfel ieri s-a intors la mine. Mi-a dat niste mesaje la care i-am raspuns foarte indiferenta.Aseara m-a sunat, dar dormeam si i-am inchis din cauza oboselii. Mi-a dat 2 mesaje in care mi-a cerut iertare pentru toate gafele pe care mi le-a facut, ca ma iubeste ca ii pare rau. Si ca nu o sa ma mai streseze, si ca abia asteapta sa ne vedem in Septembrie.
spuneti-mi ce sa facthinking

Răspuns Câştigător
| Sxaolin21 a răspuns:

Cred ca face asta doar pentru. ca nu'i place singuratatea si stie ca exista o fata care tine la el! Si probabil de aia e asa disperat!
Sau desigur poate si'a dat seama ca te iubeste, dar gandeste'te cand radea de tine... la fel mi s-a intamplat si mie.
Acum nu vreau sa te descurajez, dar poate exista acel baiat, care te iubeste oricum ai fi, orice ai fi facut.
Sfatul meu: GANDESTE'TE BINE!

8 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Afla dc s-a despartit de pr lui
1 daca s-a despartit de ea pentru ca de tine ii place mai mult stai cu ellllllll:X
2 daca s-au despartit ca nu se intelegeau sau ea la lasat. nu sta cu el pentru ca nu tine l tine delocwinking

| answer a răspuns:

Mie imi pare tipul de om disperat care nu accepta sa stea singur! In caz ca nu va mai gasi pe alta pana in septembrie, va fi cu tine doar ca sa nu fie singur!

| Elisa a răspuns:

Poate ca regreta cu adevarat, sau poate ca nu. Acum tu trebuie sa observi asta.

| catalinas_6487 a răspuns:

Desi interesanta reactie ai avut tu... el a procedat normal si firesc!
Daca il iubesti eu zic ca nu ai nimic de pierdut! Succes!

| Jeanny22 a răspuns:

Stii cum se spune: Incercarea moarte n-are! Daca nu incerci, cine stie? Poate toate viata te vei intreba : cum ar fi fost daca? Deci, ai grija! Gandeste-te bine la sentimentele tale. Daca sunt atat de puternice ...Mult noroc!
Jeanny22!

| Bєíbч a răspuns:

... Eu una spun sa.l accepti! Nu ai nimic de pirdut. Dar daca dupa un timp o sa incepeti sa va distantati si sa fiti reci unul ca celalat, nu ezita sa te desparti uh de el, nu el de tine! Sper ca te.am ajutat!
P.S: Noi cei deaiaci nu putem hotara pentru tine...

| mikkaella a răspuns:

Pai daca uh il placi si vicev
ersa culplativa ce mai asteptati?

| Pisoi_9725 a răspuns:

Urmeaza-ti inima si las-o sa te conduca spre dragostea adv. numai ea te calauzi spre drumul corect... spre ca te-am ajutat