| Acadeeeaa a întrebat:

Deci, ne-am cunoscut in Iunie, m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, i-am zis ca din toamna pentru ca toata vacanta nu o sa ne vedem. Asa in toamna ne vedem zilnic la liceu. Si-a facut o alta prietena. Am aflat, am vorbit cu el. Era foarte rece. Dar s-au despartit. Iar eu am ales sa fiu indiferenta si rece cu el, astfel ieri s-a intors la mine. Mi-a dat niste mesaje la care i-am raspuns foarte indiferenta.Aseara m-a sunat, dar dormeam si i-am inchis din cauza oboselii. Mi-a dat 2 mesaje in care mi-a cerut iertare pentru toate gafele pe care mi le-a facut, ca ma iubeste ca ii pare rau. Si ca nu o sa ma mai streseze, si ca abia asteapta sa ne vedem in Septembrie.

spuneti-mi ce sa facthinking

Răspuns Câştigător
| SaZicem a răspuns:

Parerea mea ca baiat. e ca daca te iubea nu se combina cu o alta fata. sincer daca iubesti pe cineva nu stai cu alticineva.

12 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Nu trebuie sa crezi ceea ce spune cineva ci faptele sunt importante.

| mistikk a răspuns:

Poi este bine sa fi indiferenta dar sa n`o dam in extrema cealalta pentru ca o sa se cam sature sa stea dupa tine ...deci daca chiar iti place tipul fi tu insati nu mai fi indiferenta si spune`i ca si tu abia astepti sa il vezi peste o lunawinking

| PrecioussGirl a răspuns:

El poate a stat cu fata aia doar ca sa te faca pe tine geloasa.
iar tu faci foarte bine ca esti indiferenta,winking sa vada si el cum e.

| AleAnyo a răspuns:

Poate omului ii pare rau, dar sunt multi prefacuti, deci depinde cat de bine il cunosti, daca e un tip de treaba, chiar ii pare rau, dar daca e un prefacut, cum o sa vina una noua o sa-ti dea papucii. De-asta trebuie sa fii foarte atenta cu alegerea pe care o sa o iei. Sper sa faci alegerea corecta. Succes!

| UNfriendLY a răspuns:

Daca-i mai dau mult cu "hai sictir" tare mi-e ca o sa ramai singurica pentru o buna vreme.

| pickles a răspuns:

Pai iarta-l nu poti fi indiferenta mereu trebuie sa stii si sa ierti daca chiar te iubeste

| Mashiro a răspuns:

Nu stiu e posibil sa te iubesca dar e posibil sa se prefaca fii cu el doar daca tu il iucesti cu adevarat

| Dionysus207 a răspuns:

Nu prea cred ca mai are rost sa il ierti pentru ca oricum sunt multi care fac de astea si de fapt e cu altcineva in secret

| bebelinnAa a răspuns:

Pai dupa parerea me.el chiar te iubeste.nu stiu daca e inca e iubire ibire...dar vad ca ii place de tine...eu zic sa vorbesti cu el si sa ii explici in detaliu situatia pentru a intelege si elbig grin

Poate daca ii explici va intelege si in septembrie vezi fii mai apropiati si poate impreunasmug

Sper ca te'am ajutat cu ceva:* si Succeshappy

| maria_4358 a răspuns:

Daca il iubesti impacate cu el

| TeDy_9901 a răspuns:

Pai... daca el te iubeste asa mult de ce nu incerci sa il iubesti si tu inn adancul inimii tale sigur o bucatica il iubeste asa ca de ce sa nu il iubeasca toata inima?

| AlexandraCleo a răspuns:

Asteapta si tu pana in toamna, si mai lasa garada jos, dar nu ft mult, atat cat sa ii lasi o portita spre comunicare. fii precauta. vezi si tu ce iese cand va vedeti, iar treaba cu iubirea, sa nu o crezi, poate tine la tine.sunt sentimente diferite ce se confunda ft usor! succeshappy