| Borcaradu a întrebat:

Deci nici nu stiu cum sa incep straight face
Acum cateva zile am fost la o petrecere unde am vazut o fata si mi-a placut...am stat cu ea neam inteles bine, si intr-un final ea m-a sarutat... iar dupa 5 minute a spus ca merge pana undeva si se intoarce, dar nu sa intors. Mam dus la ea si nu stiu de ce dar fugea de mine si sunt sigur ca am prinso de cateva ori uitandu-se la mine.As vrea sa stiu de ce sa comportat asa si daca ar trebui sa o mai caut. Astept raspuns in special de la fete big grin tongue

Răspuns Câştigător
| Andreee a răspuns:

Este normal.
Cred ca si fata te plc si... s`a rusinat!
Da, ar fi bine ca o mai cauti, pentru a vedea ca esti interesata de ea[pentru ca sti si tu, baieti le fac curte fetelor si nu invers]dar nu dispera nu o sufoca. Funda?winking

10 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Hmm... Poate a vrut sa se joace sau ii e rusine sa mai dea ochii cu tine dupa acel sarut. Doar ea stie... Incearca o vreme cand o vezi sa o ignori, sa nu te mai uiti la ea, sau vorbeste pur si simplu cu ea si intreab-o de ce fuge de tine, de ce a zis ca vine si nu a mai venit etc. Bafta!

| Douapunccteunics a răspuns:

Fuge de tine.
Sarutul a fost doar un impuls.
Ea nu vrea sa fiti impreuna deoarece poate are prieten sau nu te place.

Baftahappy

| AnaGabitza95 a răspuns:

Poate simtea nevoia sa sarute pe cineva. poate ca ai atras-o in acel moment. asa cum considerati voi unele fete doar aventuri de-o noapte. asa te-a vazut ea pe tine.
daca e sa o cauti intreab`o ce a vrut de la tine si cam atat. daca iti da sperante. continua.

bafta :*

| Diana_6668 a răspuns:

Da, caut-o. Poate ea s-a simtit jenata, sau.eu stiu. Dar daca o placi, du-te fiindca si ea da semne ca te place.
Fundabatting eyelashes

| cdinu a răspuns:

Erai ma spalat pe dinti?

| radovanovic a răspuns:

Poate are prieten, sau poate nu-i da voie tasu sa aiba iubit...
Mai uita-te si tu la emisiuni gen "Iubire Interzisa" sau vezi tu...
Sper ca te-am ajutat pretenas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti zic sa o mai cauti ca prbbl s-a risinat si deaia.intreabo daca te place si gatakisskisskisskiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa o mai cauti si daca ea te respinge inseamna ca a fost doar o mik aventura din care ea nu a avut nimic de castigat.

| gabys a răspuns:

Ai rabdare 1-2 zile si n-o cauta, desi s-ar putea sa ti-i se para greu...
Nu da bine fata de ea, si o sa aiba impresia ca esti disperat dupa ea; las-o sa ii se faca dor de tine, daca te-a placut, si daca va fi bucuroasa cand o sa o cauti poti spera la mai multe happy bafta! happy
p. s cati ani are/ai?

| Borcaradu explică:

Pai nu are prieten si eu am 17 ani iar ea 15 big grin si da eram spalat pe dinti laughing))