| Doar eu_5952 a întrebat:

Deci nu mai pot! Imi plc de un baiat(ne-am intalnit in parc, am facut schimb de nr. de tel, de id-uri, am vb, etc.). Aseara, cand vb cu el pe mess mi-a trimis mes de genu"is varusu si + injuraturi"... I-am dat ignore.(inainte el se comporta super dragut cu mine[imi facea complimente si altele], iar acum...)Stiu ca si el ma plc. Da ce sa fac acum? Sa-l bag din nou in lista? HELP!(Da apoi sa nu par disperata dupa el)

8 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Sunal, e cel mai bine. Daca tot varsu este lasa-l pe el sa te caute
Daca il interesezi te va cauta:*
sau da ti intAlnire cu el sa stii sigur ca vb cu el, si nu cu varsu ala prost

| shtephie a răspuns:

Lasa-l pe el sa te sune, sa te caute, sa insiste! Fa pe indiferenta!

| alone a răspuns:

Mai dai o seansa poate era si el nervos si poate are motivele lui u nu ai d unde sa stii asta!

| claudia_7744 a răspuns:

Dai un sms daca tot ai nr lui si intreaba-l ce era cu jignirile de aseara.si at poate ki o sa te sune sa te intrebe ce sa int
si gata rezolvi problema

| Gentiana a răspuns:

Poate a fost altcineva, nu el te-a injurat. Daca sti ca intr-adevar te place baga-l in lista si vorbeste cu el serios. Daca nu, cand te mai intalnesti cu el, personal, spune-i.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu daca tea injurat

| aLaLa a răspuns:

Dificila situatie! Sunt de parere ca ar trebui sa faca el primul pas ( sa te sune sau sa iti spuna pe mess) si sa iti ceara scuze pentru vocabularul varului sau. Daca nu va face asta inseamna ca nu te vrea. Mult succes!

Răspuns utilizator avertizat