| AndrewRippedbyLife a întrebat:

Buna cum sa fac un baiat dragut sa ma placa cu care ma inteleg super bine atunci cand folosesc un id fals de mess dar pe mine ma uraste? need help! si dau funda! ^_^

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Comporta-te cu el ca persoana de pe mess...
Faptul ca te "uraste" e absolut trecator, in plus, poate fi doar reactia lui la cine stie ce veche intamplare copilareasca.
Ajuta-l sa te cunoasca asa cum esti cu adevarat, e singura solutie.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

De unde sti ca te uraste? In majoritatea cazurilor, cand se dezvaluie o identitate ascunsa, relatia are de suferit.Asta pentru ca celalalt se considera inselat.In plus poate crede ca e o practica obisnuita,pe care o vei folosi in continuare.Pur si simplu,cred ca ar trebui sa te,,desconspiri,, tot pe mess. Poate nu te uraste, poate ca, stand cu gandul la fata de pe mess, se poarta cu tine astfel.

| ToxicBrunete a răspuns (pentru Danut_Popa_1961):

Dar daca ai vorbib cu el si la.i lua cu inceputul de exemplu buna sunt.(numele tau)... ce facii? si asa mai departe, apoi vb cu el o perioada incercand sa va cunoasteti mai bine si apoi gasesti un prt comun sa fiti imp sau poti face chiar tu acest pas :d succes!

| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru ToxicBrunete):

Si asta ar fi o solutie, dar am inteles ca ei se cunosc deja, iar ea spune ca o urasta...

| schmoll a răspuns:

Pe mess sa-r putea sa-l faci sa te placa, dar cand va afla cine esti te va uri si mai mult

| AndrewRippedbyLife explică:

Apropo sunt fata

| Chiuariu_Robert_1998 a răspuns:

Voi doi aţi fost împreună? dacă da ai greşit cu cv ...nu te gândi doar la tine dacă vrei o relaţie...

| Ungureanu_Aida_1995 a răspuns:

Nu stiu daca functioneaza dar iti recomand sa fii indiferenta cu el in viata reala; am patit-o si eu : eram obsedata, vorbeam cu el tot timpul pana a inceput sa se plictiseasca si nu ma mai lua in seama incepand cu timpul el singur sa ma urasaca pentru am incetata sa deschid subiecte plictisitoare; astfel a inceput el sa faca asta din moment ce eu nu ii dadeam atentie si a inceput sa ma placa fapt urmat de o relatie pana in prezent distrusa din cauza ca el a trebuit sa plece in Columbia la parinti lui. poate asta e trucul lui!?!? funda?