| crazygirlyo a întrebat:

Povestea mea incepe cam asa.ai mei au o casa undeva in afara bucurestiului unde, dupa 3 ani in care uram sa merg acolo, acum aproape un an am iesit la poarta si am cunoscut mai multa lume. iar dupa 2 saptamani am fost cu un baiat de acolo, care nu a facut decat sa isi bata joc(m-a inselat) asa ca m-am despartit de el dupa luna. apoi peste 2-3 luni a inceput sa imi placa de V. dintr-o seara in care intamplarea a facut sa ma conduca acasa cu scuterul.se purta super frumos, iar la 12 noaptea am primit un mesaj in care imi spunea ca ma place si ca ar vrea sa fie cu mine.nu stiam ce sa zic. i-am zis ca vorbim a2a zi cand ne vedem. dar a2a zi nu ne-am vazut decat seara cand am vorbit.si mi-a zis ca de fapt ii luase cineva tel. si a trimis mesajul.de atunci nici nu prea am mai fost acolo cateva luni. dar m-a bagat in lista un pr de a lui care in final a ajuns si cel mai bun prieten al meu.si deja ne-am format o mica gasca.eu,V.,pr ala si prietena lui. iar de vreo 2-3 saptamani a inceput sa se dea pe langa mine cand merg acolo.ne-am plimbat tinundu-ne de mana(el pe bicicleta, eu cu rolele) toata lumea crede si acum acum ca suntem impreuna. dar din pacate el a inventat mai de mult niste miciuni urate. cum ca eu il stresez in continuu sa fiu cu el, ca am fost cu el nu stiu unde. dar am zis ca poate s-a schimbat, din moment ce se comporta asa frumos. am mers acolo miercuri cu o prietena. si din nou a fost totul foarte frumos. iar joi seara i-am zis si celui mai bun prieten ca imi place de V. si a vorbit cu el.si mi-a zis asta :

"bey am vb cu v... i-am spus de schimbarea asta si facea ca ce schimbare ma ca dadeam cu coarcoduse si ii faceam hai ma lasa vrajeala ca se vede de la o posta si radea si facea ca ce am ma si i-am zis ca ce sa am ma nimic doar te intreb si eu si ii faceam nebunule te`ai indragostit si radea ii faceam suno si vb si voi si facea ca de ce sa sun ma lasa si i-am zis ca vi azi aici si se bucura si cam atat bey"

Dar nu am mai mers acolo week asta. si aseara prietenul asta a aflat o discutie dintre V. si unu de miercuri seara (de dupa ce ne-am intalnit ultima oara ) in care V a spus ceva de genul "ma vrea sa fie aia cu mine dar nu prea vreau ca ma face de ras e prea nasoala " si multe alte lucruri urate.

Acum nu stiu ce sa mai fac.de ce totusi joi cand a vorbit cu el i-a dat de inteles alte lucruri?!? ce sa fac daca cand merg din nou acolo iar incepe sa se dea la mine. i-as zice "acum numai sunt nasoala?" dar nu stiu. chiar am inceput sa il plac destul de mult. si ma doare sa vad ca pe la fata e totul ok si pe la spate e cum e.de ce tot ce parea sa fie frumos se destrama in 5 min?!?

Scuze ca am scris destul de mult, dar am incercat sa scriu totul cat mai pe scurt posibil! am nevoie de ajutor. sper sa ma ajutati cu niste sfaturi. dau fundita la cel mai bun sfat.

Răspuns Câştigător
| Andruu_6391 a răspuns:

Pff ce trista e povestea asta.crying. Si eu am patit ceva aseamanator...Cand era cu mine vorbea super fain si pe la spate ma injura si chestii.straight face. Dar eu am incercat sa-l uit si am reusitlove struck.totusi inca imi mai da mesaje si chestii. dar nu ma mai intereseaza.Si cat timp am fost cu el a mai fost cu una.Ehh.Eu iti zic sa incerci sa-l uiti.Sau daca nu poti si chiar vrei sa fi cu el, lui totusi nu ar trebui sai fie rusine cu tine... dar eu zic ca nu merita dupa cate ti-a zis pe la spate si cat tea barfit la prieteni. e un ratata
Mai sunt baieti pe lumeasa asta
Nu`i singurul.Scumpa sper ca ti-am fost de ajutor:*.
Sa`mi zpui si mie ce decizie ai luat in legatura cu V...straight face. Te pup:*:*

2 răspunsuri:
| Andruu_6391 a răspuns:

Da mai aLLe poate ai dreptatebig grindar totusi ar trebui sa-i zica fata in fata si sa nu se ascunda la prieteni...

| aLLe_3826 a răspuns:

Paii. ce sa zic parerea mea e ca ar trebui sa vorbesti cu el intre 4 ochi, | Si. ti mai zic o chestie el te place da` nu cred ca vrea sa se stie si d.aia a reactionat asa cand l. a intrebat prietenul tau happy