| Markusfrtt a întrebat:

Deci, nu stiu daca imi iubesc iubita. Sunt gelos, mi-e greu sa stau fara sa vorbesc cu ea. Simt asa ca nu as putea trai fara ea. Am suferit mult in trecut, si nu mereu imi ziceam ca nu o sa mai pub suflet ca ajung iar sa sufar. Dar acum cand in sfarsit fata asta ma iubeste, nu stiu daca eu o iubesc. Ma simt bine cand sunt cu ea, as vrea mereu sa fiu cu ea, cateodata simt nevoie asa de mult sa fie langa mine. Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu ai incredere in ea man asta e adevarul plus ca ai frici interioare de genul frica de dezamagire, e foarte dureroasa relatia de genul ast

| T0T a răspuns:

Clar că nu o iubești.

| peperonies a răspuns:

Eu cred ca nimeni in afara de tine nu poate sa iti spuna ce simti.

| kandaraki a răspuns:

Esti prost

| Ecaterina2016 a răspuns:

Iar tu? Ieri spuneai lucruri urate despre ea...si-a mai pierdut și virginitatea cu un specimen ca tine.
Sper sa te pună pe liber cât mai repede.
Ah și apropo ești un penibil ca ai sters ieri textul inițial laughing)