| CelCIRiosDeAlteleMulte a întrebat:

Deci. Nu sunt gay, sau bi! Dar mi-ar place sa simt un orgasm anal, vreau sa fiu sodomizat de o femeie și partenerul ei.Ce sfaturi imi oferiți, unde as putea gasi îndeplinirea plăcerilor mele? Sunt din Târgu Mures

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ești totuși bisexual, deși nu vrei să recunoști.

| Octavian81 a răspuns (pentru mihai69):

Poate inca nu a incercat nimic, e doar bicurios. Ar vrea sa vada cum e.

| Sofer a răspuns:

Cauți cupluri care cauta băiat sa o facă în 3.

| Donsavas a răspuns:

Poți vorbi cu prietena ta sa folosească un strapon sau poți folosi tu jucării sexuale

| mastadont a răspuns:

În românia nu există locuri legale unde să-ți satisfaci asemenea plăceri. Poți încerca să cauți doritori pe net însă acolo dai de mulți dubioși. Cel mai sigur e să mergi în Olanda, acolo e legală prostituția și au personal autorizat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe site-uri BDSM si spui ca esti submissive.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti faci cont pe site-ul www.FetLife.com si intri in grupuri, sunt mii de romani.

| CerealaCuOchi a răspuns:

Umm, poti sa iti rogi partenera sa iti imprumute un dildo si sa te ajute cu el