| Ivallll a întrebat:

Deci numai suport am o saptamana de cand eu si fostul meu prieten ne-am despartit si ma gandesc tot timpu la el cryingcrying vreau sa se intoarca la minecryingce sa fac?crying((

3 răspunsuri:
| CrIsSy_1084 a răspuns:

Pai daca v-ati despartit pentru ceva stupid,fara semnificatie,cauta-l,suna-l,explica-i ce simti pentru el,cat este de important pentru tine,dar sa aiba si el acelasi sentimente pentru tine. Daca nu simte ce simti tu, ar trebui sa meriti macar o explicatie, si dupa accea o sa-ti dai seama singura daca a fost pentru tine sau nu! Bafta!happy:*

| mikyshor_9531 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu faci farmece...se pot intoarce impotriva ta! Mai bine cauta-l si explica-i situatia! Bafta!happy

| ڷڕڟڬڞ a răspuns:

Eu mă ocup printre altele şi cu farmece...cred că pot să te ajut.
Te rog să detaliezi motivul desparţirii, şi descrierea ta fizică.
Te pup!