| bianca_9810 a întrebat:

Deci pentru baieti mai multbig grin, o fata trebuie sa fie slaba, medie(adica nici grasa si nici slaba) sau grasa? FUNDA.

Răspuns Câştigător
| BetterThanDrugs a răspuns:

Bunawinking
Paii Eu nu sunt baiatbatting eyelashes
Dar cred ca ar trebui sa fiee slabutsa-medie.
Adica asa mi se pare ca ar trebui sa fie o fata.Nici moarta de slaba dar nici grasalaughingbig grin

Hmm.dar cine stiee. poate unora le plac cele care au anorexiee.sau alea mai grasetongue
Fiekre cu parerea luii!

pup:*

6 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Ceaubig grin.Mi-e imi plac medie, sa nu fie nici grasa nici slaba)

| ionut7782 a răspuns:

Bianca nu e vb de cum arata o fata.e vb de cat de bine te intelegi cu ea sau cat de mult te iubeste.o fata este ca si vremea.se poate ingrasa sau poate slabi. daca am alege toti decat topmodelurile atunci nu am mai avea femei.toate femeile sunt frumoase in felul lor.eu unul nu sunt de acord cu asta. daca este mai grasa poate slabi. unde e problema.important e sa te intelegi cu ea.

| misu a răspuns:

Nu poti avea un raspuns. precis. deinde de gusturi

| Popey a răspuns:

Pentru baieti o fata trebuie sa aiba tate,cur,picioare.dar nu exagerat de mult! Niki sa fie slaba sa nu aiba nimic, nici grasa sa atarne suncile pe ea. Ei sa aiba pe ce pune manutabig grin si e ok!big grinbig grin normal ca nu toate fetele sunt perfecte, dar asta e idealul pentru baiezi! Funditzuca?

| eSc a răspuns:

Sa fie slabutza(nici schiloada dar nci grasa )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza sa aiba ceva in cap(in primul rand) si sa nu fie grasa... porcii ii luam de la abatorhappy