| MobscenexD a întrebat:

De ce uni baieti, jignesc fetele grase?oh go on... Adica toti suntem oameni, si nu trebuie sa-i criticam pe alti,, intrebare pentru baieti : Ce iubita ati prefera, grasa sau slaba? Fundita ^^.

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Bună, întradevăr uneori băieţii sunt un pic cam nesimţiţi eu n-am nimic cu fetele plinuţe tot fete sunt şi într-un fel omul gras e şi frumos, unele persoane se nasc cu un metabolism n-au absolut nici o bină.
O seară frumoasă!

8 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Ai perfecta dreptate.Dar nu numai baieti judeca aspectul fizic, ci si fetele, toti oameni in general. Asta este, aspectul fizic conteaza. Fizicul este primul lucru pe care il observam la o persoana, trebuie sa fie placut ochiului.
*-*

Răspuns utilizator avertizat
| Against a răspuns:

Sunt prea increzuti de fac astfel de gesturi.

Răspuns utilizator avertizat
| IsAbElLaSwEeT a răspuns:

Stii de ce baietii jignesc fetele grase? Pentru ca ei sunt niste tampiti care adora doar fetele slabe cu silicoane si botox. De-aia! Uita ca si ele sunt oameni chiar daca sunt mai grase si nu ar trebui jignite...

| christianchristian a răspuns:

Pai sigur slaba; si eu cand eram mai mic faceam glume pe seama fetelor mai plinute dar cu timpul mi-am dat seama ca eram un copil prost ca faceam asa dar anyways acum nu ma mai iau de ele ca pana la urma nu e vina lor ca au probleme

| PooChai a răspuns:

Pentru fetele grase sunt metode de slabit, dar pentru baietii urati inca nu...Eu unul prefer pe cele slabe dar aici intra si inteligenta