| Roach a întrebat:

Deci.
Peste cateva zile este ziua prietenei mele si vom face 21 de zile impreuna atunci, ce cadou i-as putea face, ceva mai special?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

21 de trandafiri rosii, un mic tort in forma de inima decorat cu cifra 21, un plic cu 21 de ganduri, scrise separat, cate unul pentru fiecare zi care a trecut si multe foite goale pentru zilele ce vor veni, o bratara cu cifra 21, un lantisor cu aceeasi cifra, o mica cutioara cu 21 de perlute sau margaritarele si un mic biletel cu vorbele potrivite..., foloseste-ti imaginatia, totul se invarte in jurul cifrei 21, nu e nevoie sa faci un mare gest, ajunge sa fie sincer si din suflet!
Sunt 21 de zile fericite, gaseste singur ce i-ar putea place, tu o iubesti si o cunosti!
Oricum, frumos gand si frumos gest, bravo!happy

5 răspunsuri:
| FloRRe a răspuns:

Nu stiu, gandeste-te la ce ii place ei cel mai mult...In caz de nu o cunosti prea bine, intreaba-i prietenele... sau, pregateste-i o seara romantica. Depinde de tine:*. Bafta.

| Biskuit3 a răspuns:

Un pachet de durex cu balonanehee hee (rosi balonanelebig grin) glm intreab-o pe ocolite cei plkwinking

| rateu a răspuns:

Un Buchet de trandafiri si un sarut aia e cadoul. Sper ca te-am ajutat!

| Chesaru_Cristian_1910 a răspuns:

O minte mai buna..pentru tine.Esti penibil.happy zici ca faci 21 de ani nu de zile.rolling on the floor.

| Zzappaa_Valentin_1990 a răspuns:

Sincer sa fiu 21 de zile e putin cam prea putin happy sa te apuci sa faci cadouri deja...asteapta sa impliniti o luna, atunci vei putea marca mai bine evenimentul happy asa 21 de zile...