| Vara200 a întrebat:

Deci povestea mea care mi s-a intampla: un baiat pe care-l plac foarte mult cu care am stat cu el vreo 3-4 zile si m-am sarutat pe buze dar nu eram impreuna, iar eu i-am propus daca vrea sa fim un cuplu si el a spus nu ca nu`s genu lui dar ca fata`s super ok. Iar mie-mi place si de fratele lui si acum veau sa vorbesc cu fratesu. Iar noaptea trecuta am visat ca baiatul cu care am stat vreo 3 zile ergea peste tot, iar eu il urmaream ca vroiam sa stau cu el si pana la urma nu stiu cum am stat cu el? Ce inseamna asta? Multumesc anticipiat! Dau fundoi! :X

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi ce faci cu sentimentele!
www.elystar.ro, secțiunea dicționar de vise.
Pa, pa.

| DNSK a răspuns:

Nimic nu inseamna! fa-ti ordine in viata! cam haotica situatia la tine! il placi pe el.il vrei si pe fratele lui daca el nu vrea.aiureaa! concentreaza-te! vezi ce vrei si lupta pentru aia! nu bate la toate usile. unde-i deschis acolo intrii! fixeaza o usa si ramai acolo! daca nu merge sub nicio forma acolo.cred k ar fi aiurea sa-i iei tot neamu la rand.nu?! daca nu el at fratele.aiurea situatie ai provoca! gandeste inainte de a face ceva!

| LiviuAlan a răspuns:

Chiar e intortocheat...nu stiu.Renunta la ambii eventual.

| Vara200 explică:

Ergea-mergea scuzati!