| Clodmod a întrebat:

Eu am visat o data ca baiatul de care imi place mie era la bunica acasa si ma astepta dupa pat si eu m-am dus la el apoi ne-am sarutat, am mai visat noaptea trecuta ca tot baiatul de care imi place m-a sunat la 10 si jumatate noaptea ca sa ma duc sa dorm la el. Voi ati avut vreodata vise din astea ciudate? Funda!happy

7 răspunsuri:
| Sabyynna a răspuns:

Da am avut si cred ca cei mai multi dintre noi am avut, deoarece este un lucru perfect normal sa visezi ca persoana pe care o placi simte la fel. can tu te tot gandesti la cineva subconstientul tau iti trimite mesaje, cum ar fi visele, despre persoana aceea ca sa iti creeze o stare de bucurie. Din pacate nu prea se adeveresc sad.

| LaNaibaa a răspuns:

Am avut multe vise de genu, dar. din pacate nici unul nu s`a indeplinit, oricat de mult am sperat. Asta`i viata...

| WhisperSsS a răspuns:

Alohaa!
Bineinteles ca am avut vise si fantezii de acest gen. Toata lumea are dreptul sa viseze.
Visele sunt produsul imaginatiei si dorintelor noastre. Nu le putem controla. Uneori ne este foarte greu si sa le intelegem. Niciodata nu ne putem aminti exact intregul vis in schimb ne aminteam doar fragmente din el.
Sincer este frumos sa visezi doar ca visele sunt doar simple iluziiisad...Trist dar adevarat. Ele doar ne amagesc. sad

| Shea_Wolf_Iuldia_1997 a răspuns:

Am visat ca am fost rapiti impreuna si chiar inainte sa fim legati ne-am sarutat pentru ceea ce parea a fi ultima data, cu gloante roind imprejur, vuind pe langa urechi, dar toate ne ratau, parca alungate de acel ultim sarut. A fost magic, desi a fost doar un vis.

| Marcel20122 a răspuns:

Am avut si eu vise din astea cateodata se adeveresc rare ori dar se adeveresc.
oricum daca iti doresti ceva foarte mult si continui sa speri sunt sanse sa se adevereasca

| Alinutsa0072 a răspuns:

Da, te inteleg perfect. Si eu l-am visat pe iubitoo meu la tara la bunica. Fata am fost predestinati si acum sunt insarcinata a doua oara la doar 18 ani. Iti doresc si tie sa fii la fel de fericita cu cel pe care il visezi :X:X:X:X:X ca e cel mai frumos sentiment sa fiti aceeasi persona din iubire day dreaming :X :*

| crazymtf a răspuns:

Da. Am visat odata ca m-am intalnit cu o veche prietena. M-a sarutat si apoi m-a invitat la ea acasa apoi m-a trezit mama