| Katherineeeeeeee a întrebat:

Deci. problema mea este in felul urmator : acum aproape 3 ani am avutt primul prieten, si dupa 9 luni ne-am despartit, dar eu il iubesc in continuare si vara asta chiar el mi-a spus ca inca ma iubeste dar nu s-a putut sa fim impreuna crying
Am incercat sa fiu cu alt baiat dar nu am putut, am iesit cat mai mult in oras cu prietenii am incercat totul ca sa-l uit dar nu am putut.
Voi ce zicet? Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Anuttzzik a răspuns:

Scumpa mea fa ceea ce te indruma inima sa faci, daca crezi ca relatia voastra mai merita inca o sansa vorbeste cu el, gandeste--te ca :''incercarea moarte n-are "'...si inca un lucru degeaba esti cu alt baiat daca tot timpul te gandesti la el si faci comparatii intre ei 2, orice merita a 2-a sansa chiar si voi! merge e bine nu asta e, macar esti linistita ca ai incercat si nu vei trai mereu cu intrebarea :''oare era mai bine daca ma impacam cu el "'...profita acum cat ai ocazia, ca intr-o zi poate si el o sa-si gaseasca pe altcineva si o sa-ti para rau, nu o sa stea tot timpul dupa tine, asa ca curaj!
Succes kiss

| Katherineeeeeeee explică (pentru Anuttzzik):

Problema e ca nu am vorbit de foarte foarte mult timp, si dintr-o postie ne-am dat ignore, si acum 2 saptamani l-am scos... dar am aflat ca are alt id

5 răspunsuri:
| simonafrumoasa a răspuns:

Sari in bratele lui! Poate suna aiurea sau am fost prea indiscreta dar cum am zis sari in bratele lui daca va iubiti. ia legatura cu el vorbiti si dintr-un daintr-alta intaba-l daca te mai iubeste si asa mai departe vorbiti spune-i ce simti dar in general ar fi indicat sa te impaci cu el. succes!

| Đεмоη a răspuns:

Poate ca nu cunoaste iubirea happy atunci cand iubesti faci orice. absolut orice pentru ea. :-

| florinrazvan a răspuns:

Daca te iubeste impacate cu el, daca te dedici numai tu si el nu face nimic uita tot.

| Caras a răspuns:

Cheama-l tu la un suc si spune-i tot ce simti tu. In cazul in care relatia asta e imposibila, renunta. Asta e! nu e un capat de lume.Dar este foarte probabil ca atunci cand el te va auzi cum ii spui cat de mult inseamna pentru tine, sa isi dea seama ca e mai bine sa ramana cu tine! Mult succes!