| GulDan a întrebat:

Deci sa cunosti fete online e imposibil!

Pe toate siteurile Badoo,twoo,hi5, etc. Nu raspunde aproape nimeni zici ca is toate profilurile sunt fake...

Cui pot sa-i dau niste poze? sa-si faca o parere? sa stiu si eu daca is urat/frumos daca mai merita...

8 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Conteaza si cum le abordezi. Daca tu le spui "Buna ce faci" deja te-a bagat la ignore.

| GulDan explică (pentru GdX):

Exact asa le zic laughing. Pai cum anume sa incep conversatia?

| RAY a răspuns:

Mai populare sunt in ziua de azi aplicatile gasite in magazin play pe smartphone, una tot o sasi raspunda,problema ta e ca tu cauti numa frumoase nu isi vezi adevarata valoare, ai prea mari pretenti, fiecare are pe cineva in lumea asta, fetele de varsta ta pun accent pe fizic ca si noi, ele se uita la profilul tau la poze daca nu te plac nu isi raspund, unde nu e atractie nu ai ce face si nu inteleg de ce esti asa disperat sa ai iubita? sau tu cauti sex pe gratis?

| GulDan explică (pentru RAY):

Vorbim in privat poate imi dai sfaturi/idei happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ba, e grav daca patesti asa, du-te si fa-ti o operatie estetica

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Încearcă să le cunoști în realitate nu pe Internet.

| Gabyy2221 a răspuns:

Da sigur ca da

| Gabyy2221 a răspuns:

Nu ești urat