| GulDan a întrebat:

Exista niste site-uri de socializare noi sunt? Gen Badoo sau Twoo?

As dori sa existe mai multe feluri sa cunosc oameni noi(fete)...

4 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Vrei să cunoşti fete pe site-uri de socializare?
Nu ai viaţă socială, clar!
Eşti Nolife şi trăieşti virtual!

| GulDan explică (pentru raMLesS):

No way! Pai cum altcumva? doar nu ma bag cu ele in seama pe strada..si eu vreau sa ies in fiecare zi afara.dar se pune intrebarea am cu cine? ca fete in friendzone n-am ...deacea vreau sa cunosc fete pe net ca nu am alta posibilitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://kuende.com/
Este unul destul de frumos si nou. In genul la facebook numai ca are mai multe facilitati. Partea tare e ca a fost creeat de romani si in mare parte sunt numai romani.

Răspuns utilizator avertizat