| bobocel1997 a întrebat:

Deci sa incepem cu inceputul... mie mi-a placut de un baiat care il placea si prietena mea... iar noi am inceput sa il spionam.Prietenii lui fiind furiosi din cauza noastra au inceput sa ne alerge...si timp de o luna jum i-am tot enervat, dar apoi ne-am potolit... mie a inceput sa imi placa de fratele acelui baiat care e cu un an mai mare decat mine... dar se pare ca lui nici nu ii pasa...as vrea sa stiu ce sa fac ca sa ma placa...as vrea sa ma duc la ei dar sunt prea timida...

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Deci ti-a plaut de un baiat. apoi ti-a placut de fratele luilaughing
da repede ii schimbi laughingwinking

pai incearca si tu sa te bagi in seama, o privire, un gest o cv, o atentie, daca e cu un an mai mare decat tine e f bine. banuiesk ca aveti si ce discuta. deokamdata daca sunteti la aceeasi sk, despre profesori, materii, baga si tu cv acolo din top laughing ca nu sti la o tema la mate... cv si poate stie el sa te ajute. mno binelaughing chiar daca sti tema. sau zii sa vada daca ii bine cum ai facut laughing. muzica, filme, hobby-uri, cv. happy ca mai mult de atat deokamdata nu prea ai ce diskuta cu el. mai rasuceste si tu kate o suvitawinking kiss si vezi daca iti da importanta. mergi mai departe, daca nu stop!winking kiss

mi-o placut faza cu i'am enervat si ei ne-au alergat laughing bine au facut laughing laughing

sa stii ca baietilor le place sa'i ''enervezi''
adica nu sa'i toci la cap si sa fii stresanta ca asta chiar nu le placewinking
da mai takineaza'l si uh
sa ne tii la kurent ca is kurioasa sa vad ce'ai rezolvatwinking kisswinking

5 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

E corect se spuna ca toamna se numara bobocii laughing, nu inteleg tu vreai sa placi la toti? sa te considera cea mai bengoasa? mai stai putin, nu te arunca in valuri ca te poti strivi,winking

| xxx_3187 a răspuns:

laughing esti tare ma... lasa... oricum daca spionezi baietii nu o sa ai parte de ei. asa ca un sfat nu mai te comporta ca o fata de gradinita ca sa nu zic altfel...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Allo.
Ai 11-12 ani, nu?
Uff, mai bine lasa baietii, o sa te placa ei mai tarziu!
Ai o viata intreaga inainte, si in + o sa suferi dupa aia! Tu doar incearca sa fii naturala!
Si sa nu te vad ca imi vii in cateva zile, si ma intrebi: oare am ramas insarcinata? :-ss happy.
Doar un prieten ar fi okey.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...afla si uh de la prietenii lui daca la interesat vreodata o fata mai mica(chiar si un an pentru unii baieti e f mult)daca da...la interesat atunci ai sanse, daca nu, las-o moarta! Incearca sa fii cat mai naturala!

| iubireanueoiluzie_4287 a răspuns:

Domne tate sunteti timide... spune-i in fata : " Bah esti fain! " si nu mai fi ase timida... daca ai numa 11 12 ani cum zice little_angel da-l in colo ca o sa ai timp pentru el...