| hightcost a întrebat:

Deci sa va explic pe scurt povestea mea:Imi place de o fata de la mine din scoala cu care sunt destul de apropiat(vorbim pe mess la scoala etc.) iar cam acum 2 saptamani ea imi dadea semne clare ca ma place adica venea la mine ma saluta, se interesa mai tot timpul de mine, ma privea in ochi des si tot incerca sa ma tina in brate cand nu era nimeni dar de fiecare data intervenea cineva, la o petrecere am fost pana undeva pe un deal si la coborare ne-am tinut de mana(ca sa ne ajutam) dar in ziua in care am vrut sa o intreb daca vrea sa stea cu mine am aflat de la o colega cu care ma inteleg foarte bine ca sta cu un baiat.Acum ideea e cum as putea sa ii despart pentru ca tipul nu o merita: e cu 2 ani mai mic ca ea(si ca mine), e urat cu spume, nu stie sa se poarte cu o fata(relatia lor e doar teoretica, ei nu se intalnesc doar vorbesc pe messenger si la telefon) si cel mai grav, acum cativa ani(poate era mic si nu stia ce face dar tot nu se iarta) l-am vazut cu ochii mei cand f**** cainele in c** si el e un copil handicapat de fel.Deci cum as putea sa ii despart pe cei 2? Acord fundita, as acorda si vot daca as stii cum+dau cate un calificativ la fiecare raspuns...cat mai urgent va rog

Răspuns Câştigător
| virus5381 a răspuns:

A nu ii din fime ii de pe strazile din RO a si de ii spui tipei de va crede un fraier deci lasa idea cu cainele si sexu. Stai de vorba cu tipa explica-i ca acest copil nu este unul tocmai normal (sa nu ii zici nimic de cainewinking ) s ca nu este de ea. Zii ca tie chiar iti place de ea si ca ati vrea sa fiti impreuna... Asta ii easy way gasca ii tot mai eficienta rolling on the floor

3 răspunsuri:
| virus5381 a răspuns:

"f**** cainele in c**" rolling on the floor rolling on the floor totusi cum l-ai vazut o vazut o catea vagaboanda si-o scos morcovu i lo bagat sau cum dracu? rolling on the floor Of cu inventiile astea... Daca vrei neaparat sa ii desparti adunati o gasca de vreo 3 oameni urmaritil intr-o zi tu il iei de tricou guler maini gat (ff recomandat asta) si ii zici sa se desparta ziua urmatoare de fata aia ca de nu o pateste si ii tragi una fix in gura stomacului. O sa i se opreasca repiratia pentru 40 70 sec deci nu te speria o sa cada daca ii mai tragi una si in ficat o sa si tuseasca ca dracu crede-ma de ii fac asa (ficatu ii optional ) o sa se desparta de ea happy Da totusi cati ani ai?

| hightcost explică:

@virus5381 stiu ca povestea mea pare cam S.F. dar cu parere de rau iti spun ca e adevarata(din pacate) si totusi ce l-ar determina sa nu ii spuna si ei? eu am 15 ani(daca vrei sa stii)...e treaba ta daca crezi sau nu, desii sfatul tau e din filme.Totusi pentru timpul pierdut voi da pe folositor(desii nu prea este)

| hightcost explică:

Cred ca totusi o voi lasa sa isi dea seama ce greseala face pentru ca sunt sigur ca nu v-a dura mult,, relatia,, lor desii mi-am dat seama ca nu e ultima femeie de pe pamant si o voi lasa sa fie linistita daca ea e fericita cu elhappy...iti voi acorda funda maine in cazul in care nu vine nimeni cu un raspuns mai bun(ma refer la al 2-lea post)