| oliiiviiia a întrebat:

Deci, stiu ca e penibil ce o sa va zic dar vreau sa va aud parerea big grin de 7 luni imi place de un baiat, la inceput vorbeam in fiecare zi, ii scriam eu, nu isi arata interes, in aceste 7 luni a avut 2 relatii, ok nu era treaba mea, in martie a terminat o relatie si am iesit in oras si intamplator era si el acolo si am vazut ca se dadea la mine, ok, eu atunci aveam o relatie cu un alt baiat, am hotarat sa il uit, ca in fine nu o sa stau toata viata cu gandul la un baiat, si mi-a scris in ziua aia cu pupaturi etc. si inca mie imi placea de el asa ca am hotarat sa termin relatia cu celalalt baiat, de acum 2 saptamani am iesit in fiecare zi, aproape big grin intodeauna l-am ales pe el, adica din toti baietii pe care i-am placut a fost favoritul meu, am simtit de atunci o atractie pentru el, in ultima vreme a inceput sa ma sarute, ok imi place dar mai are asa prietenie inca cu 2 fete, si eu sunt cam geloasa, si imi zice ca n-are nimic cu ele, dar daca nu as fi vazut nu as fi crezut) nu am incredere in el si in ultimul timp am inceput sa il evit, sa ii arat dezinteres si el intodeauna imi scrie si nu stiu, imi place de el si in acelasi timp nu, nu inteleg ce se intimpla cu mine, ce ar trebui sa fac? daca am unele greseli gramaticale scuze am scris destul de repede big grin

3 răspunsuri:
| Didishorr a răspuns:

Pai. complicata situatie, ar trebui sa il intrebi, vorbeste cu el, s-au poti sa incerci sa il uiti, gaseste pe altcineva, daca pana la urma nu scapi de el inseamna ca e pentru tine.

| oliiiviiia explică (pentru Didishorr):

Am incercat sa il uit, dar totusi nu am putut)
imi place de el si nu stiu ce sa fac!

| Didishorr a răspuns (pentru oliiiviiia):

Trebuie sa incerci sa gasesti pe altcineva. Sau daca nu merge incearca sa te apropii de el. O sa fie totul bine indiferent ce alegi. Stai linistita.