| Andreiu68 a întrebat:

Salut! Vorbesc cu o fata de 3 luni de zile. In 3 luni de zile am iesit de 2 ori! Sa incep cu inceputul. Vorbim de 3 luni zilnic, in astea 3 luni am iesit de 2 ori. Prima oara cand am iesit a fost dupa o luna jumatate de cand vorbim si atunci am iesit 20 min caci ea era in statia de autobuz, voia ea mearga spre casa, iar eu eram cu masina si caci stam amandoi in zona m-am oferit sa o iau din statie si sa o las acasa si atunci am iesit cu ea prima oara cat a fost drumul spre casa 20 min. Dupa ceva timp ne-am certat, m-a sunat am vorbit si dupa a inceput sa planga ca ea a inceput sa tina la mine, credea ca sunt diferit de restul. Dupa i-am inchis si am blocat-o peste tot. Dupa 3 zile am deblocat-o asa pur si simplu si am primit follow de la ea pe Instagram, i-am acceptat si dupa 8-10 ore mi-a scris si am inceput iar sa vorbim. Dupa am mai iesit acum 3 zile iarasi, am iesit caci tot asa ne-am intalnit la mall intamplator, stiam ca este afara dar nu la mall si am mers amandoi spre casa, am mai stat 20 de min in masina am vorbit chestii si dupa a plecat. Eu nu stiu ce vrea fata asta, uneori e rece, da semne de gelozie, daca nu ii raspund 1-2 ore spune ca am uitat-o sau ca ies cu alte fete si pe ea o las, mereu m-am oferit si ma rog sa ies cu ea afara, la cafea, la film dar mereu spune ca are teme, invata, este clasa a 12-a si invata pentru bac si vrea si la medicina si iarasi invata si pentru asta, face 3 pregatiri, dar cu toate astea ar putea sa ne vedem putin, daca iti doresti chiar ceva faci. Mie sincer imi place asa de fata asta si ei cred ca ii place dupa cate observ, dar nu am apucat niciodata sa ii zic asta, nu stiu cum sa ii zic, imi e si naspa poate ei nu ii place de mine, odata vorbeam si spunea ca nu vrea relatie ca are de invatat pentru bac, scoala de soferi, admitere medicina si mna. Mi se pare si ciudat ca vorbim de 3 luni si pe mesaje si la telefon si video si in 3 luni ne-am vazut de 2 ori, ma simt ca imi pierd timpul degeaba. Mi se pare iar ciudat ca mama ei si tatal ei ma stiu, adica mi-a zis ca le-a spus ca vorbeste cu un baiat de atatea luni si cica le-a aratat niste poze cu mine si ei la stiu gen. Nici nu stiu ce sa mai fac. M-am plictisit sa stau ca prostul, imi pierd timpul, sunt si mai mare de ani deca ea, asta nu ar fi o problema cred si cu toate ca sunt asa mare tot nu stiu sa ma descurc in situatia asta. Am 24 de ani, iar fata are 18. Ce spuneti sa fac? Sa ma duc si sa ii zic daca ma place si vrea ceva? Ajutor

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Când o fata este atrasa de tine fizic te cauta mai des, pentru ca are un interes, dar tu nu fii ca toți milogi care stau ca cățeluși disperații, e plin netul de astfel de specimene, deci ar fi bine sa o ignori și asta e, probabil ești în fz sau din plictiseala vb cu tine în orice caz nu sta după una singura, vb cu mai multe și vezi pe care o placi mai mult nu ca fizic și la lângă care ai sta zi de zi

| Violleta2022 a răspuns:

Cauta-ti o fata de seama ta ca asta este inca imatura in gandire si comportament, iar in plus, nu are timp de tine acum, cu atata pregatire si BAC-ul pe cap.
Nu mai pierde timpul inutil, cauta-ti alta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută alta de vârsta ta.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Prietene, las-o si vezi-ti de drum. Încă e la vârsta la care are fantezii de iubire. Daca voia, isi facea timp sa mearga la un suc o dată pe săptămână. Plus gelozia asta… Îți dai seama, daca acum cand e relatie la distanta face asa, iți dai seama cum va gi cand veti fi impreuna pe bune. Caută-ți o fată compatibilă cu tine, are balta pește.