| Céline7 a întrebat:

Am hotarat sa va spun povestea mea trista, din pacatee.Cand eram in Romania m-am indragostit de un tip care era intr-o clasa cu mine dar era mai mic cu un an.I-am spus ca il iubesc dar el e genul de tip macho si mi-a zis ca si el ma iubeste dar eu prostuta l-am crezut. Apoi am inceput sa avem o relatie care nu a durat mult timp pentru ca l-am vazut cum o imbratisa pe altaa asa ca am inceput sa il ignor,el tot ma intreba si se tinea de mine si vroia sa afle motivul, asa ca i-am scris pe skype motivul si din ziua aceia a renuntat la meciul de fotball doar ca sa stea cu mine dar eu am iarasi nu ia-m zis nimic pentru ca eram foarte trista m-am dus in parc si m-am asezat pe o banca iar el a venit langa mine si eu am fugitt pana acasa (stiu ca nu am procedat corect, va rog nu rade-ti) seara mi-a scris pe skype ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic iar eu ia-m zis ca trebuie sa plec in Italia pentru eternitatea si din ziua aia el a inceput sa se sarute cu orice duduie sa ma faca geloasa, la un joc a trebuit s-o sarute si pe prietena mea cea mai buna cu limbutzaa si ea a stat, nu stiu ce sa fac? cu el si cu prietena mea cea mai buna pentru ca ea mi-a zis ca nu a vrut sa se sarute cu el dar o tineau doi de gat.Nu mi-a mai scrie de mai mult de un an iar acum cand ar trebui sa bin in Romania mi-a scris un mesaj in care ma intreba cand vin, eu i-am raspuns frumos si nimic nu s-a intamplat iar acum cand sunt in Romania nu ne intalnim deloc des desi traim foarte aproape si tot ca si intrecut ma face geloasa cu altele si am aflat ca mai are si o iubita. Ce sa fac? Funda si mersi celor care au citit aceste randuri!

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci e clara teaba. Tu ai plecat el s-a dus la alta si tu suferi ca fraiera. Uita-l. Pentru el esti doar o aventura.

| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Sincer lasa-l. poveastea ta e una dintre cele mai triste pe care le-am citit
imi pare rau pentru tine.dar este clar ca nu-i mai pasa de tine.
In loc sa suferi gandindute la el....gaseste pe altcineva