| nikolikky a întrebat:

Deci, stiu ca intrebarea vi se pare cam prosteasca dar nu inteleg de ce in special baietii, atunci cand saruta, te prind si de fata(daca pot spune asa). intreb pentru ca si iubitul meu are acelasi obicei, nu ca nu mi-ar placea, dar nu stiu de ce.

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ca sa nu fugi! laughing

| ashley26pink a răspuns:

Pai cam asa face si Dan Balan cu ultima fata in videoclipul Justify Sex big grinbig grin

| funnygirl a răspuns:

... poate asa se simte el bine.nu stiusi daca nu te deranjeaza nu e nimic kiss

| Catalina_6831 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie:p.nu e o intrebare stupida dar asa face si prietenul meu.chiar nu stiu de ce

| nikolikky explică:

Pana la urma tot pe fete me bazez.

| Rubi91 a răspuns:

Pai de unde ai vrea sa te prinda? De fund?laughing Pur si simplu asta simte el ca trebuie sa faca.

| Yryna14 a răspuns:

Al meu are obiceiul sa ma ia in brate... da` ma strange de`mi ies matele din minelaughing

| Bia_8296 a răspuns:

Pai de unde vrei sa te prindalaughing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing da, ai dreptate:inrebarea este FOARTE stupidaaa

| Anonim_1879 a răspuns:

Io ador chestia asta.si nu prea am avut parte de ealaughing