| anonim_4396 a întrebat:

Hei stiu ca am pus o intrebare prosteasca dar as vrea totusi sa intreb in special baietii. Voi preferati o fata slaba os fara forme si mica de inaltime.sau o fata mai plinuta(fara burta) dar cu coapsele mai mari si forme.stiu ca e fara rostlaughingsi ca nu conteaza fizicul.

Răspuns Câştigător
| Jokeras a răspuns:

Una cu de toatelaughing. "o fata mai plinuta(fara burta) dar cu coapsele mai mari si forme"

1 răspuns:
| Vasy10 a răspuns:

Una mai plinuta cu koapse mai mari ca aia mai sfrijita o sufla vantul.Si nu stiai alea grase sunt bune in dormitor.