| stefan97nic a întrebat:

Salut stiu ca pare prosteasca intrebarea dar care ani v-au placut mai mult anii de liceu sau anii de generala?

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Şcoala generală mi-a plăcut numai în primii doi ani. Din păcate, începând cu clasa a VII-a, am avut parte de colegi care s-au schimbat, care au ajuns în situaţii demne de dispreţ şi care au luat-o pe căi greşite. Şi nefiind de acord cu acest comportament al lor, am rămas cam singură. Ceea ce nu mi-a creat amintiri prea plăcute.
Cu toate acestea, liceul sună destul de promiţător şi vreau să cred că lucrurile o să fie mai ok acolo.

| Autumnfeelings a răspuns:

Ani de generala!

| AndreiGabi a răspuns:

Generala.Frumosi ani,fara probleme, cu,, iubirile" acelea de copil lipsite de orice interes...a fost frumos si mi-asi mai dori sa dau timpul inapoi si sa mai traiesc o data vremurile acelea.

| Dragon01 a răspuns:

Ani de liceu! Desi am ramas prieten foarte bun cu cei din generala.Am fost intr-o generala unde ne distram la maxim, raman doar amintirile.Nimic nu se compara cu anii de liceu cand incerci pe toate, important e sa ramai doar cu cele bune.Chefurile care mereu se sfarseau ori cu o noapte alaturi de o fata pe care nu o cunosti ori alaturi de o colega si etc.happylaughing

| NoNaMe_9898 a răspuns:

Mie mi-au placut anii de generala. Fundita?