| yappi a întrebat:

Deci sunt cu prietenul meu de o luna si 1 saptamana si imi tot spune ca ma iubeste si sincer si eu simt ca sunt foarte impostanta pentru el.Cand sunt singura acasa il chem la mine si vine si sa spunem ca ma vrea asa de mult! Suntem aman2 virgini si el imi tot spune ca vrea ca eu sa fiu prima si si eu vreau sa fie el primul pentru ca tin mult la el. Ultima data cand a fost la mine ne'am "jucat" si eram aman2 in lenjerie :d si el imi tot spunea ca ma vrea foarte mult dar eu l'am refuzat straight face L'am intrebat daca este suparat si a spus ca nu pentru ca el chiar ma iubeste doar ca nu stie cat mai rezista sa ma vada asa in pat langa el si sa se rezume la putin. L'am refuzat de o gramada de ori si de fiecare data imi spunea acelasi lucru! De atunci ne intelegem la fel de bine nu e distant ma tot suna si vorbim cu orele dar ce vreau eu sa va intreb este daca gandesc gresit cand vreau sa fie el primul daca voi credeti ca el chiar ma iubeste. FUNDA:*

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dupa o luna jumatate este absolut imposibil sa te iubeasca. Probabil te place si este foarte atras de tine, ca si tu de el. Atata timp cat iti dorest sex (nu dragoste) o puteti face. Si sunt practic convinsa ca amandoi va doriti doar sex, nimic mai mult, altfel nu ati fi ajuns in atat de putin timp atat de departe. Cand te vei indragosti cu adevarat, vei vedea ca iubirea e ci totul altfel. Cand iubesti vrei intai sa-ti cunosti partenerul, fiecare sarut e incarcat de emotie, e unic, nu treci ca vantul peste el ca si cum n-ar conta si ajungi in cateva saptamani in pat. Nu zic ca e imposibil sa ajungeti candva si la dragoste, dar acum in mod cert nici nu se pune problema.

| thereforyou a răspuns:

Te iubeste, fa-o cu el.Chiar daca nu te iubeste, doar nu crezi ca nu se va mai invarti planeta daca o faci cu el. Oricum odata si o data tot va trebui sa scapi de virginitate.

| Carmen a răspuns:

O intrebare: cati ani aveti?

| kaya a răspuns:

De ce sa te grabesti? E doar dorinta de a va avea unul pe altul, ai timp... amandoi aveti timp. Va doriti, poate fi si iubire dar daca este iubire veti avea rabdare sa va cunoasteti apoi sa va aveti, dati-va timp unul altuia sa va cunoasteti mai bine. Pentru asta aveti timp, eu zic ca este prea devreme si sa incercati sa mai asteptati.

| membrugirl2010 a răspuns:

Este prea devreme ca sa faceti sex, sunteti doar de 4 saptamani!
Mai asteapta, si spune-i, ca, daca tot te iubeste asa de mult cum zice el, sa te astepte pana o sa fi pregatita 100%. App. cati ani ai?
Noroc.
funda happy?

| yappi explică:

Chestia este ca ne cunoastem de 4 ani si am mai fost imp cand eram mai mikuti :d iar acum suntem chiar de nedespartit si la scoala. Oricum e ceva ma special intre noi doilove struck

| Buratina a răspuns:

Depinde si de cat timp il cunosti, daca si inainte ati fost foarte buni prieteni si ti-a dovedit ca e de incredere, inseamna ca te iubeste si daca nu se supara cand il refuzi, la fel. Dar aici ai grija, baietii sunt destul de vicleni si stau cu fetele, de obicei, doar pentru a-si satisface "placerile" iar fetele, naive se lasa usor influentate. Nu trebuie sa faci asta daca nu vrei sau ti-e frica, dar in orice caz este bine sa folosesiti prezervativul neaparat. Daca dupa un timp gaseste o alta fata care accepta sa faca asta, sunt multe sanse sa te paraseasca asa ca ai grija si tine-l langa tine sa nu-ti zboare printre ochi daca il iubesti atat de mult. Consulta un psiholog sau o persoana apropiata pentru a-ti da sfaturi de cum si in ce fel sa il "dresezi" astfel incat sa nu te lase balta orice ar fi. Bafta multa si ai grija de tine!

| sergent91 a răspuns:

NU gresesti deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa iti spun eu cum sta treaba, ai 2 sanse, depinde cat de bine il cunosti pe tip, 1-ori ti-o trage si te lasa dupa un timp cu ochii in soare ori 2 chiar te iubeste si veti fi impreuna in continuare durata depinde de voi.important e sa stii sa iti ti prietenul aproape