| Adri95 a întrebat:

Deci. Sunt la liceu si imi place de un baiat cu un an mai mare decat mine. Nu ne cunoastem personal, dar stiu ca el e un baiat caruia ii plac fetele care sunt sexy si populare prin scoala, iar eu obisnuiesc sa fiu mai simpla. Cum as putea sa-i atrag atentia asupra mea, sa-l cunosc mai bine?

Răspuns Câştigător
| christ91 a răspuns:

In primul rand daca un baiat te place,te place asa cum esti tu nu trebuie sa te schimbi doar de dragul de a-i face respectivului pe plac,in al doilea rand ca sa-i atragi atentia cand il mai vezi pe hol sau prin scoala poti sa-i zambesti usor,sa-l privesti putin, astfel o sa-si dea el seama ca tu ai o feblete pentru el, MULT SUCCES!

4 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Du-te la el si ciupeste-l de fundhappy o sa mearga sigur

| FlorinaGeorgiana a răspuns:

Incearca sa dai peste el din greseala si dupa incepeti sa vorbiti, ar putea sa-si dea seama ca numai fetele sexy pot fi interesante si chiar ar putea sa-i placa de tine happy

| raduraduu a răspuns:

Sunt baiat si sincer daca nu te place asa cum esti nu stiu cum ai putea sa il faci sa te placa. De fete stiu cum sa le cuceresc dar un baiat nu vad cum ar putea fii cuceritlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii.baietii sunt foarte complicati.incerca sa intri in grupul lui de prieteni, sau fa cumva sa afle ca il placi, poate te baga in seama