| Maddylicius a întrebat:

Deci...Sunt sigura ca o sa vi se para cazul clasi : Un baiat indragostit de o fata care nu simte nimic pentru el si o olta fta ff buna prietena cu cealalta sa ii placa de baiatul respectiv, dar vreau sa va povestesc si sa aflu parerile voatre.

Se intmpla sa imi placa de un baiat de la mine din scoala, dar el simte ceva pentru o f buna prietena de-a mea sad I'am zis altei prietene de-a mea ce simt pentru el si ea l-a intrebat daca ii place de acea fta p nume alexandra. si am aflat ca da ii place de ea pentru ca este "buna" x(. Eu nu's asea "buna" si nu-s...

Aceasta fata alexandra nu stie ca mie imi place de el si mi-a dath conversatia in care el ii spune ca e 'BUNA si ca ii place de ea, insa ea i-a zis ca nu pot fi decat prieteni mai ales ca ea are prieten si iil iub mult chatterbox si nu vrea sa se desparta de el.

Chiar nu stiu ce sa fac. Ma comport altfel cad sunt cu el, vorbesc altfel cu el, sunt f diferita cand sunt cu ...er trebui sa-si dea seama, dar imi e frica sa ii zic.sigur nu ii place de mine si nu vreau ca prietenia dintre noi sa se strice sad

tin sa mentionez ca si alexandra se comporta altfel cu el, mereu il ia in brate, vorbeste cu el cu "viata mea" si astea. Credeti ca ar trebui sa ii spun ca imi place de el, poate l-ar mai lasa in pace...crying

plz big grin:*

Răspuns Câştigător
| Alecsaandrra a răspuns:

Si pe mine tot alexandra ma cheamalaughing
Deci. sa nu te pui sa-i spui lu alexandra aia ca iti place de el. Strici totul! Mergi pe blatwinking fa totul de una singura cucereste`l cumva, aranjeaza te, macheaza`te, un decolteu ceva si il dai gata.
Comporta`te altfel cu el date pe langa el, fa glume etc.
Iar dpa ceva timp poate prinzi tupeul si ii spui fata`n fata.
Bafta! :X funda?:*

2 răspunsuri:
| vOdK a răspuns:

Cred ca e un fel de '' casanova''... lupta pentru el, dar sa nu faci sal desparti cumva de iubita lui ca sa compromis totul! fii subtila dar in acelasi timp nu o lasa pe alexandra sa ''til fure''! ai grija d tine

team pupat :*

sper sa iti fie de folos

| symonyk a răspuns:

In primul rand vb cu alexandra despre asta si dai si lui mai multe semne in care sa ii arati ca iti place de el. Vorbeste cu el mai mult, intreaba'l cum si'ar dori sa fie prietena lui si din astea... apropiete cat mai mult de el si dupa spune-i ca tu ti la el mai mult ca la un prieten si vezi ce iti spune... e posibil sa se apropie si el mai mult de tine si chiar sa ajunga sa tina la tine.
Deci, mult succes!
pup dolce :*