| laryssa78 a întrebat:

L-am cunoscut pe un baiat printr-o prietena de-a mea am inceput sa ma imprietenesc cu el foarte ok ne uitam la film..ne intelegem foarte bine. vreau sa spun ca el are foarte multe prietene fete...si cu mine cateodata are niste gesturi care imi dau de inteles ca ma place dar faza este ca asa face si cu celelalte...ce ma enerveaza pe mine este faptul ca a inceput sa imi placa f mult de el nu stiu ce sa fac in legatura cu asta sa ii spun sa nu ii spun? cum ar trebui sa ma comport cu el ca sa il fac sa ma placa si el mai mult nu doar ca o amica pls raspuns:*:*:*

1 răspuns:
| MurderousBeauty a răspuns:

Uite... I've been there, I know how it feels. in cazul meu i-am zis. dar inainte de asta am inceput sa bat apropo-uri, sa-i dau semne ca eu il plac. el mi-a zis ca nu ma place is sensul ala cand si-a dat seama. am rezistat ideii avand un plan de rezerva (daca chiar vreau ceva, nu renunt) (! ar trebui intotdeauna sa ai un plan de rezerva!). asta e clasica - am vorbit cu prietenii lui si am aflat ce-i place. m-am documentat pe subiect si urmatoarea data caand ne-am vazut i-am vorbit numai depre chestia aia. incearca. nu ai nimic de pierdut big grin and if all else fails give up on him. nu a fost facut sa fie cu tine. SUCCES!