| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat care are prietena de 4 ani..ne scriem seara de seara. vrem sa facem dragoste dar nu avem unde ca el locuieste cu prietena sa, si eu nu sunt sigura, pentru ca sunt virgina (am 20 de ani)..cu toate ca stiu ca si el simte ceva pentru mine, mia si spus asta. poate sa fie o minciuna de a lui ca sa se culce cu mine? vreau tare sa se desparta de prietena lui, vreau sa fiu cu el dar cum?

stiu ca nu sunt corecta fata de prietena sa, dar imi place.cu toate ca niciodata n-am incercat sa le stric relatia :*

Răspuns Câştigător
| Mentosanaa a răspuns:

Nu e bine ceea ce faci, nu e frumos sa te bagi in relatia lor de 4 ani,gadeste-te ca tu doar il placi, iar ea il iubeste de atatia ani, totusi iti dai seama ca nu esti corecta de prietena lui, dar nu poti, e clar ca el nu are nici un fel de sentiment puternic de iubire fata de ea. Daca chiar tine la tine o sa se desparta de iubita lui inainte sa se culce cu tine

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te plictisesti rau, asa-i? ba ai prietena si-i cumperi lenjerie intima, ba esti frezata scurt, esti shemale?

| HappyGrumpy a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiecare are dreptul la intimitate, stii ce inseamna Anonim? nu e antonim, dar e opusul vedetelor.
Si eu zic sa incerci, dar sa te pregetesti sa fii dezamgita oricum vei regreta si daca o vei face si daca nu, trebuie sa risti daca vrei ceva ce-ti doresti cu adevarat, de despartit nu cred ca o sa reusesti, dar macar vezi cum e si nu o mai lungesti atat. sau uita-l.

| Vix999 a răspuns:

Fa ce vrei dar nu o va lasa pentru tine te asigurwinking
Poate are impresia ca ii place de tine ..ca il atragi si vrea sa faca sex cu tine dar atat...si dupa ce asta se va intampla...vei ramane si fara el si fara virginitate happy
Mai bine stai in banca ta ca tu esti cu toate sansele negative! Tu esti singura care va iesi sifonata din toata faza.
PS: In caz ca nu ai inteles clar ce simte el pentru tine : nivel ridicat de hormoni! Atat!

| pursisimpluAlex a răspuns:

Si chiar daca o sa te aleaga pe tine dupa vine urmatoarea cum ai venit tu acum si o alege pe ea happy

| Originaly a răspuns:

Hmm complicat...si daca se culca cu tine si dupa zice ca nu RENUNTA la iubita lui? intai rezolva cu fata aia, si vezi pe cine alege dintre voi doua, dupa gandeste-te la sex. Parerea mea el vrea sa ajunga in pat cu tine...masoara de 10 ori si taie odata! take care:*

| adyi370 a răspuns:

Pai trebuie sa vb cu el si sa vezi cum vb cu tine si ce vrea de la tine sa nu vrea numa o noapte ca esti virgina sau altceva uitate in ochi lui si vezi vrea sa fie cu tine sau nu vrea altceva nu te lasa asa repede pacalita de el

| MatusaGhertrud a răspuns:

Nue prea indicat sa te bagi in relatii pentru ca toate lucrurile astea se intorc pana la urma.Si inainte sa faci o prostie fi sigura ca nu te abureste numa ca sa te futa....mai ales ca esti virgina si gandesti si vezi totu mai roz