| Zombie_2538 a întrebat:

Deci treaba sta cam asa:imi place de un baiat din clasa de la mine, stau cu el in banca, ii mai mik ca mine si la inaltime si la ani da nu pot sa mi-l scot din cap si nu stiu cum sa fac sa fiu cu el... m-am gandit sa-i zic direct ce simt dar probabil ar zice la toata clasa sau ar radesad

Răspuns Câştigător
| alex_7631 a răspuns:

Nu vad de ce sa rada si oricum comportate bine cu el fi draguta arata-i ca il iubesti fa-l sa isi dea seama si atunci poti sa ii spui ca il placi vei avea mai multe sanse, si oricum nu cred ca va spune si celorlati, cu toti ne indragostim o data...
Sa ai succes!

3 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Eu am avut niste situatii cu niste baieti care nu au ras dar au spus la toata clasa acum de... depinde si de el daca simte la fel nu o sa spuna si nici nu o sa rade poate ca o sa se bucure dar daca nu are aceleasi semtimente fata de tine atunci poate ca o sa rade sau poate ca o sa spuna sau poate ca ambele dar un sftat daca ii spui si incepe sa rada nu te rusina fii uh insati iar daca zice aori recunosti sau negi absolut totul bafta.big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| regina a răspuns:

Si ce ar fi asa de amuzant?
Nu trebuie sa te jenezi ca iti place de el, si el cred ca o sa se simta mandru ca il placi.
Si daca s-ar intampla cum ai spus sa se laude la toata clasa ca il placi si ceilalti o sa rada poti sa ii intrebi voua nu v-a placut de nimeni?

| alex66om a răspuns:

Incearca si tu...vezi daca te place, zambeste la el, vezi daca iti zambeste inapoi, apropiete usor de el etc.si daca il placi cu adevarat merita sa ii faci o intrebare rapida sa afli daca te place sau nu.parerea mea