| Missperfect a întrebat:

Mie imi place de un baiat care e in clasa cu mine dar nu stiu daca si el ma place pana acum ma baga in seama,se tot uita la mine, vorbea cu mine, cand stateam cu vreun baiat in banca venea si se uita la ce fac...dar in ultimul timp nu prea mai vorbeste cu mine si se pune des cu o colega in banca si se uita des la ea mai demult cand am iesit in oras cu colegii si colegele m-a intrebat unde stau mie in minte imi venea sa ii spun unde stau dar nu stiu de ce i-am zis ca nu este treaba lui si s-a cam suparat credeti ca ii place de mine?

6 răspunsuri:
| backback a răspuns:

Dece nu il intrebi?

| Kyrie a răspuns:

De unde sa stim noi? laughing
In psihologie, exista nenumerate metode de logici si comportari, nu poti decat sa zici la nimereala la intrebarea care ai pus-o tu tongue

| helen45132 a răspuns:

Salut! Hihi, e un caracter tipic băieților ce sunt atrași de fete big grin, eu consider că te place și ar fi bine să îl iai mai mult în seamă și cine știe... love story poate fi mai apoi, succes!winking

| Alcs a răspuns:

Hey buna, pai mai intra si u in vorba mai zi una alta si dupa totul vine de la sine happy

| larysa_2101 a răspuns:

Daaa...

| albanezu a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-l intrebi tu personal asta, noi nu stim ce parere are despre tine, ia-ti inima in dinti si fa-o! http://status-shot.blogspot.it/!