| anonim_4396 a întrebat:

Deci trebuia sa imi vina menstruatia ieri si de obicei e regulată, insa ultima dată mi-a venit tot luna asta de pe 2 pana pe 7 cam asa, acum nu stiu daca am calulcat eu bine si nu mi-a întârziat sau chiar a întârziat. Sunt si racita jos pentru ca m-au durut rinichii si ma ustura si doare cand urinez. Ultima dată am facut dragoste in august deci sarcina iese din discutie, nu?

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Dupa 7 septembrie si pana acum sunt doar 22 zile, deci nu avea cum sa-ti vina ciclul menstrual.

| sofisis a răspuns:

Pai nu pricep, daca in septembrie ai avut deja menstra...de ce o astepti iar tot in septembrie?

| DumnezeuTatal a răspuns:

Dar prezervativele nu-s atata de scumpe.

| Dianaoprescu a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Unde am scris ca a fost neprotejat? Eu chiar nu vad.

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru Dianaoprescu):

Si atunci de ce intrebi de sarcina? laughing
Atunci sigur n-ai mai mult de 17 ani.