| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema trebuia sa imi vina menstruatia pe 11 si nu mi-a venit, ce sa fac, nu am facut sex pana acum cu nimeni am fost la mare, este posibil sa fii luat un microb si sa imi intarzie? ( de obicei nu am menstruatie regulata, dar nu mi-a intarziat pana acum asa mult )

Răspuns Câştigător
| jeleu_3231 a răspuns:

Daca nu e regulata nu prea ai de ce sa te ingrijorezi. Eu asteptam si cate 6 luni ca sa imi vina. Dar oricum, daca chiar crezi ca e o problema vorbeste cu mama ta, ca sa te duca la un doctor.

2 răspunsuri:
| petalouda a răspuns:

Ofer funda happy

| Katakimiku a răspuns:

Menstruatia nu vine pe o data sigura.batting eyelashes