| RamireZ a întrebat:

Deci uitati cum sta treaba.In prezent am 14 si plac o fata de 16.Inainte(acum 2 ani vb zilnic cu ea pe mess) dar de la un timp neam distantat si n-am mai vb deloc(de un an...acum daca ne vedem pe strada nu ne salutam). Am un pr. care ii este vecin.Deci prin intermediul lui pot sa ma intalnesc oricand cu ea.As vrea sa stiu cum so abordej.Sai spun sentimentele mele? sau sa ma mai intalnesc de vreo cateve ori cu ea si sa-i spun pe urma? Vreau sfaturile voastre.Ms anticipat:*... A era sa uit problema cea mai mare e ca are pr. sad (ar tr sal amenint so lase? sau sal prind la inghesuiala si sa eu dau?)

8 răspunsuri:
| Phutui a răspuns:

Ba van damme, stai cumintehappy! fetele se uita mereu dupa baieti mai mari, nu mai mici. cand iti dispare casul de la gura, cauta una de varsta talaughing

| dreamygirl a răspuns:

Deci daca o vezi pe strada, salut-o...Si poarta-te normal.Intra in vb. cu ea. Poate va mai apropiati si iesiti asa amical la un suc.Nu e nevoie sa-l ameninti pe actualul ei iubit...Asta nu rezolva nimic.

| AndaAndore a răspuns:

Nu fa greseala sa-l ameninti sau sa-l batsihee hee
O sa o lasi cu o impresie proasta despre tine!
In legatura cu fata, e de mult cu tipu`?
S`ar putea sa aiba unele sentimente fata de el, si daca ii spui sentimentele tale s`ar putea sa fi ranitwinking
Daca e de mult timp cu el, eu zic ca ar fi mai bine sa te retragi.
Esti destul de tanar, ai toata viata inainte iar fete sunt pe toate drumurilewinking
Insa, daca e de putin timp cu baiatul acela, merita sa incerci.
Incercarea moarte n-are.
Baga`te cu ea in seama, fa`o sa inteleaga ca tu vrei sa redeveniti ''amici'' si dupa ce treci de stadiul asta, treci la urmatoru`.
Acela de a`i spune sentimentele tale si incearca`ti norocul.
Bafta! :*
Sper ca ti-am fost de folos.

| DeddoLăvPeace a răspuns:

Nuuu happy...bai =]]... daca o sa-l ameninti sau o sa" i`o dai ". fata aceea te va uri pentru ce i`ai facut pr. ei happy. mai bine happy.***` :]. continua sa vorbesty. poate sa te intalnesty happy. dar actioneaza doar dupa ce se desparte de acel baiat :*

mult succes:*

| Silviutza_2541 a răspuns:

Se vede ca iti place mult de fata asta, dar nu poti sa te duci sa-l ameninti pe iubitul ei pentru ca o iubesti.Gandeste-te la ea, nu cred ca ar mai vrea sa vorbeasca cu tine niciodata daca ai face asta, in plus esti mai mic ca el si nu stiu daca o sa-ti reuseascastraight face. Du-te si vorbeste cu ea si spune-i ce simti... apoi totul vine de la sine.Nu este bine sa tii totul in tine. I-ati povara asta de pe suflet si spune-i totul si intreab-o cu ce ai suparat-o de nu mai vorbeste cu tine.Succes! Sper ca te-am ajutatkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba baiatule fetele o sa se uite tot timpu dupa tipi mai mari...pentru ca ele cred ca gasesc in ei ceva serios, sau figuri de gen(chiar daca ala ii devastat) sincer. un sfat prietenesc...nu iti mai bate capu cu ea ca sunt destule fete ce ***.winking

| RamireZ explică:

Ma da ala are 15 ani... e un fatalau e de 2 luni cu ea si nu a sarutato niciodata!straight face

| RamireZ explică:

Ma ala e un aschilopat n-are mai mult de 55 de kg si are 18 ani. un gunoi de om... e de 2 luni cu ea si nu a sarutato niciodata!