| Kiwijuice69 a întrebat:

Deci, vreau sa o chem pe iubita mea la mine acasă la un "ceai". Problema e ca locuiesc împreună cu sora și vreau să-mi chem prietena cât sora nu e acasă, dar e afara cu prietenele ei sau etc(sora are 19 ani). Cum îi zic SUBTIL surorii că dacă vrea să vină acasă, cumva să ma sune să-mi dea de stire, întrucât "beau ceai" cu iubita mea? laughing

Răspuns Câştigător
| Together a răspuns:

Ii zici ca iti place de tipa asta si ca vine in sfarsit la tine sa "beti un ceai". Apoi zambesti si te uiti la ea. Ii comunici nonverbal situatia.

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi cu iubita la hotel daca ai chef de sex, dar daca ea este minoră mai bine lasa o, ce varsta are ea? Dar tu?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Păi să-i spui exact așa, subtil.

| Goete a răspuns:

Cand iubita va vedea lucrurile "surorii" nu va avea efect pozitiv asupra ei

| Endoryus a răspuns:

De ce trebuie sa ii zici subtil? Ai 12 ani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare, ii spui surorii tale ca vrei sa beai ceai cu iubita ta si ea sa mearga in oras cu prietenii ei, poti chiar sa ii zici ce ai spus sus acolo, sau nu e mare problema sa stea si sora ta cu tine la masa cand beai ceai cu iubita, poti sa ii faci si ei o canuta de ceai sa se satisfaca si ea. Stai linistit, iubita ta nu va fi geloasa pe tine ca ai o sora si stai cu ea la masa, poate si iubita ta are frate.
Sper ca te-am ajutat!
Fundita happy

| anonimuIl a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi că ceai = sex. Sora lui NU poate să fie și ea de față.

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)))))) Inteleg ca ai 13 ani, dar dude... esti pe alta planeta.

PS: Prin faptul ca pui "fundita" la sfarsitul fiecarui mesaj, iti anulezi aproape in totalitate sansele sa o primesti, chiar si in cazul in care ai oferi raspunsuri inteligente (desi in cazul tau, slabe sperante).

| anonim_4396 a răspuns (pentru VoidEternal):

Eu sunt începător și nu am multă experiență pe site, dvs. poate va credeți mare că sunteți de mult timp iar eu am de-abia 2 săptămâni de cand sunt pe site!

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

N-are nicio legatura cu experienta de pe site.

| ZyRRe a răspuns:

Tocmai ce ai scris mai sus, asta ii zici. Ii poti spune ca ai nevoie de apartament cateva ore doar pentru tine. Da-i bani sa se duca la un film ceva si ai rezolvat.

| SirenicaCuMomite a răspuns:

Are 19 ani, nu 9. Îi zici şi tu să mai piardă timp prin oraş că eşti acasă cu iubita ta şi se prinde ea.

| bogdanbucur a răspuns:

Simplu si la obiect.

vreau sa sparg p... in prietena mea cand vine la " ceai " dispari si tu cateva ore si ma anunti cand te intorci. intelege ..are 19 ani stie ce inseamna acel ceai.

| AjutorLaNevoie351 a răspuns:

Ii zici direct, nu te mai caca pe tine. Fii barbat!