| Zooy_Rebeca_1992 a întrebat:

Fara sa vreau am gasit jurmalul surosi mele mai mici de 12 ani. Am citit si am aflat ca are un iubit cu 2 ani mai mare...nu mai au mult si fac o lunalove struck. Si am aflat ca azi a fost la el acasa...s-au uitat la placinta americana din nou pe felie si au mancat biscuite oreo impreuna(iamiii). Si pe langa asta s-au mai si sarutat foarte multkiss.
Am mai aflat ca zi s-a certat cu cele mai bune prietene ale ei din cauza unor fosti iubiti de-ai surorii mele, care acu sunt impreuna cu fetele alea. S-a laudat putin ca ei erau mai tandri cu ea. Sora mea este mai dezvoltata mintal decat mine care am 15 ani.
As vrea s-o ajut cu problemele astea cu prietenele ei si nu as vrea sa-i spun mamei ca ar omorao.

Răspuns Câştigător
| cocolina222 a răspuns:

Foatre bine ca ti la sora ta in primul rand ai aijutao spunadui sa nusi uite niciodata adevaratele pritene. docamdata las-o in pace sa-si rezolve singura problemele. daca are nevoie de ajuturul tau ajut-o

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Da-te ma d'acilea.Mai aveai un pic si erai in stare sa spui ca a nascut-o maica-ta cu un iubit de mina.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Nu-i nici o problema. Daca la 12 ani e de prieten, la 18 ani o sa fie free pentru toti.

| madyddd a răspuns:

...s-au uitat la placinta americana si au mancat biscuiti oreo...ce dulcerolling on the floor)
băi fată, tie iti lipseste o doagă...

| anonim_4396 a răspuns (pentru madyddd):

laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru madyddd):

La 12 ani noi ne jucam in jocuri da ce sa spun ca eu si acum ma joc (14 ani)
BAGAI MINTILE IN CAP
Dragut la 12 ani sa se?
Spune mamei tale si Placinta Americana este un film pentru macar de la 15 ani in sus

| RazerAbyssus a răspuns:

Baga-i mintile in cap daca esti mai mare ca ea, nu o lasa sa fie bagaboanta de mica hehe