| gheorghe_9417 a întrebat:

Deci vreau sa va intreb ceva! La cati dintre voi s-a rupt ata penisului? Si daca da, a durut? la mine e ok inca! sper sa ramana tot asa!laughing am inteles ca este si o faza cum ca ar mai creste penisul dupa? (mai mult)

Răspuns Câştigător
| Nicky29 a răspuns:

@bonjo ce varsa aveai atunci cand ti s-a rupt si ce treaba are varsta de 14 ani cu masturbarea nu cred nimic din ce spui happy Mai ales treaca cu penisu care creste cand te masturbezi nu e deloc adevarata sunt alte procedee pentru marirewinking

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MariaN_3122 a răspuns:

Ata penisului se rupe de la sex si nu doare. esti tare sa ai curaj sa pui o asemenea intrebare frate bv.

| gheorghe_9417 explică:

Frate nu creste deloc facand laba! citeste si tu! sunt doar superstitii! asa toti am avea.o de 100 cm! cotecttongue? oricum...eu am auzit de la multi ca doare! so...