| Numee a întrebat:

am o intrebare pentru baieti. Cati ani aveti si care sunt dimensiunile penisului vostru (lungime, circumferinta.)?
Intreb, pentru ca vreau sa imi dau seama daca penisul meu are o marime normala. Va rog sa raspundeti sincer. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bruno92 a răspuns:

Daca e de 14-15 cm o ai normala, creșterea penisului e până la 16 ani definitiv după nu mai creste.

| Numee explică (pentru Bruno92):

Fara câtiva mm nu o am de 14cm -am 14 ani e ok
Iti multumesc ca ai raspuns sincer!

| Bruno92 a răspuns (pentru Numee):

Îți va mai creste 2 ani și atunci poți să tragi concluzia finala.

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

E suficient de mare pentru a satisface doamne și domnișoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Penisul meu are o lungime de 17 cm, circumferința nu o stiu laughing