| CuriousGirl_5341 a întrebat:

Deco am o intrebare. daca azi dimineata am facut dragoste pe la 10 si a lasat-o in mine si la 5 dupa masa mi-a venit ciclul se poate sa raman gravida?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca menstruatia trebuia sa iti vina azi (adica a venit regulat), nu esti insarcinata.

| Азбука a răspuns:

Aoleuuu, pana si fetitele de la grupa mare fac dragoste laughing.
Stai linistita, nu ramai gravida. Fugi si papa-ti grisuletul, vizioneaza-ti desenele animate si nu uita sa-ti faci rugaciunea de seara. Si poate te documentezi si tu cum sta treaba cu sexul, daca tot il practici ca pe un sport laughing

O curiozitate: ce anume a lasat-o in tine? Sper ca nu obiectul muncii laughing

| Азбука a răspuns:

"jolie a răspuns:
Nu ai cum daca era cu 1 zi inainte da "

- Si tu esti la fel de informata despre sex, ca si CuriousGirl laughing

| Азбука a răspuns:

"CuriousGirl explică:
Da am 19 ani inpliniti dar nu mia explicat nimeni chestiile astea asa ca nu trebuie sa faci misto "

- Cum iti imaginezi ca nu se face misto, daca la 19 ani nu detii nicio informatie despre sex?
Daca tot freci netu' asta, macar mai citeste si tu una alta, ca nu strica.

| Ирина19 a răspuns:

Nu, deoarece in primele trei zile inainte de menstruatie si in urmatoarele trei zile dupa menstruatie sansele de a ramine insarcinata sunt foarte mici, deci stai linistita.

| monique a răspuns:

Daca a venit ciclul si il ai regulat 99, 9% sanse sa nu ramai insarcinata. Nu are cum, caci ovul de fecundat nu are, si nici soldateii nu traiesc prea mult, mai ales ca sunt dati afara de menstra.

| jolie a răspuns:

Nu ai cum daca era cu 1 zi inainte da

| alexa_9800 a răspuns:

Nu ai cum, dar protejeaza-te!

| Minnie a răspuns:

Esti suficient de matura pentru sex inseamna ca esti suficient de matura si pentru consecinte, sau ma insel?

| ROCIO a răspuns:

Nu.Sansele sunt foarte mici.

| CuriousGirl_5341 explică:

Da am 19 ani inpliniti dar nu mia explicat nimeni chestiile astea asa ca nu trebuie sa faci misto