| mgtow a întrebat:

Dedic acest sfat acelor persoane care au o relatie serioasa si cred ca partenerul/a de cuplu ii inseala. 1º varianta pentru baieti: va creati un nou id si puneti o poza noua la avatar si 2 le lasati deoparte in caz ca vrea sa va ceara mai multe poze sa aveti ce sa le aratati, apoi le spuneti ca le oferiti 200€ (chiar daca nu e adevarat ea va crede ca aveti bani) si chiar daca nu accepta din prima mai incercati de 4 - 5 ori si vedeti daca accepta suma atunci e panarama daca nu e fata cuminte. Ca sa va lamuriti face to face ca spune adevarul vorbiti cu ea subiecte delicate ale voastre si vedeti daca misca ochii in alte parti si mai gesticuleaza cu fata minte doar daca vorbeste cu ochii fixi in fata voastra spune adevarul. Puteti sa-mi spuneti daca v-a fost de folos aceste trucuri, o zi buna.

5 răspunsuri:
| Elisa a răspuns:

Cred ca fiecare stie ce are de facut.

| DenisaAbdn a răspuns:

Chiar ca esti misogin. Ai dat varianta numai pentru baieti.In plus, crezi ca "punem botul " la doar 200 €? Asa tufe ne crezi, ce naiba?

| Păhărela a răspuns:

Ce tampenii... laughing) La tampeniile astea se putea gandi oricine
Cati ani ai, de curiozitate?laughing)

| BeFreeDJ a răspuns:

Mie mi-a facut una faza asta...m-a prins