| AnutzzaMariia a întrebat:

Dee ce le plac atat de mult baietilor picioarele fetele? ..am si eu aceasta curiozitate.
Dupa voi baieti cam care ar fi ordinea: sani,picioare, fund?

22 răspunsuri:
| candora a răspuns:

Chiar daca nu tin de o zona intima, placerea baietilor p-u picioare tine mai mult de erotism. Fiindca atunci cind sunt mingiiate, de jos si pina sus, cind treci cu mina peste ele excitatia creste. Si cu cit sunt mai lungi, linia peste care trece mina este mai lunga si erotismul se amplifica vizibil.

| Decebal a răspuns:

Asculta ce spune moșu happy ordinea ar fi asa: ochii, sani, picioare, fund...cine nu e de acord ori e copil ori călugăr laughing

| Th3RiP a răspuns (pentru Decebal):

Lol cat adevar :Olaughing

| JosePpPp a răspuns (pentru Th3RiP):

=]] adevarat graiesti :]] sa fi ipocrit sa zici ca la gagica'ta ti'a placut creeruhee hee off! nu te indragostesti de caracterul unei fete prima datalaughing

| RAY a răspuns:

Dee ce le plac atat de mult baietilor picioarele fetele?
ciudat eu nu stiam ca ne plac picioarele de fund,sanii au o explicatie stiintifica dar picioarele nu am auzit, fundul = acolo era vaginul desi ne atrage, sanii = ne atrage ca in cursul evolutiei am placut femeii cu sanii depunde de fiecare
dupa mine ar fi creierul, fata fetei, sanii, fudul, desi aspectul exterior si interior conteaza ambele desigur cine spune ca nu = ipocrit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fatzza,bulane,fund

| SakonSIUkon a răspuns:

Hai sa te raportez cu realitatea:sanii sunt pentru copilul mic care nu poate manca, picioarele sunt pentru locomotie iar fundul pentru a sustine picioarele.

| vitbsk a răspuns:

Nu e chiar aşa. Stereotipul cu picioarele lungi e promovat obsesiv de reviste şi modă.
Femeile prea înalte nu mi se par o manifestare a perfecţiunii.

| schmoll a răspuns:

Creierul

| BrokenInside a răspuns:

Nu pentru toti conteaza cum arati, daca ai un iubit sau vrei sa iti faci un iubit caruia sa ii placa de tine pentru cum arati nu o sa te iubeasca niciodata, cauta pe cineva pe care sa il intereseze cum te comporti etc. nu spun sa nu ai grija cum te imbraci sau chestii de genul. Bafta lol.

| Auslesse a răspuns (pentru BrokenInside):

Acum nu generalizez, dar sunt si destui baieti care se uita doar la fizic..si nu dau nici o importanta comportamentului sau felului in care gandesti!happy

| BrokenInside a răspuns (pentru Auslesse):

Da stiu, din pacate mai sant multi, iar intre primele tari din top e Romania.(eu nu sant asa, dar vad cum e lumea din jur si nu o suport...)

| Auslesse a răspuns (pentru BrokenInside):

Sa-ti zic ceva, eu sunt fata..si de curand am incheiat o relatie.ei bine, baiatul ala se uita doar la fizic(sani, fund, picioare...intr-un cuvant..FIZIC),nu gandire, nu comportament...si cand am vazut ca pe el doar asta il intereseaza, am decis sa inchei relatia cu el.
Si inca ceva... tipu` respectiv arata bine, ce-i drept...dar e unul de ala mai"smecher"(asa se crede el)..si nu prea analizeaza vorbele inainte de a le spune, e genul de baiat care arunca vorbele asa..cum ii vine lui.Bine ca dupa aia incearca sa se corecteze, asta-i altceva.Dar realizeaza abia dupa ce " da cu bata-n balta"happy

| BrokenInside a răspuns (pentru Auslesse):

Sa iti spun si eu ceva: sant baiat, si bine i-ai facut thumbs up

| Auslesse a răspuns (pentru BrokenInside):

Ma bucur ca gandesti la fel ca mine! Si inca ceva..baiatu` ala se crede cel mai cel..si sa-ti zic si de ce..frumos e, nu pot sa spun ca nu(dar oricum frumusetea-i trecatoare), se imbraca bine, are masina...e genul de baiat "de bani gata"..si pentru toate motivele astea.el crede ca toate fetele ar trebui sa-i cada la picioare.dar, el de fapt, urmareste doar un singur lucru, acelasi la toate fetele.cred ca ti-ai dat seama despre ce vorbesc!

| BrokenInside a răspuns (pentru Auslesse):

Ghinionul tau ca ai gasit asa om ) :

| Auslesse a răspuns (pentru BrokenInside):

Pe de o parte e ghinion,pentru c-am suferit din cauza lui.dar pe de alta parte, pot spune ca e noroc, pentru ca mi-a dat Dzeu sansa de a cunoste si astfel de oameni, care, nu credeam ca exista! Ma bucur c-am vazut ce-i poate capul(nu e deloc asa cum se crede el)..si ma bucur ca si-a dat arama pe fata! Ti-as spune eu tot, dar e mai lunga povestea! Daca vrei sa afli, uita-te la intrebarile mele si acolo o sa gasesti toata povestea!happy

| BrokenInside a răspuns (pentru Auslesse):

thinking eu as spune noroc ca tiai dat seama inainte sa ajungi prea departe... adica. la cum suna oricum nu ajungeai dar ma bucur ca acum sti ca nu toti vad lucrurile asa cum ar trebui si ca tu le vezi ( :

| Auslesse a răspuns (pentru BrokenInside):

happy

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Vorbind doar de fizic, în primul rând faţa, apoi fundul şi în fine sânii.

| kosmyn98 a răspuns:

Iti spun 100% ca ordinea e asta:Tate, Fund, Picioare(dar mai bine la fata decat la picioare pe noi nu prea ne intereseaza)

| remixonthemix a răspuns:

Baietilor le plac cel mai mult picioarele femeilor pentru ca sunt cel mai des vazutewinking
Picioarele fac o femeie sa para eleganta, de aceea unele vedete poarta rochii mai scurte

Ordinea? Hm...
PICIOARE---SANI---FUND